بیستمین دوره جشنواره فیلم ترایبکا که به صورت فیزیکی برگزار می‌شود فیلم افتتاحیه‌اش را انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکرین، بیستمین دوره جشنواره فیلم ترایبکا ۹ ژوئن با نمایش «در ارتفاعات» در نیویورک کارش را شروع می‌کند.

این فیلم به کارگردانی جان ام. چو فیلمی اقتباسی از نمایش موزیکال لین مانوئل میراندا است و همزمان در پنج منطقه نیویورک نمایش داده خواهد شد.

دوره ۲۰۲۱ جشنواره فیلم ترایبکا از ۹ تا ۲۰ ژوئن (۱۹ تا ۳۰ خرداد) برگزار می‌شود و اولین جشنواره مهم فیلم آمریکایی است که قرار است پس از دوره پاندمی به صورت فیزیکی برگزار شود.

داستان فیلم «در ارتفاعات» در طول سه روز در محله لاتین واشینگتن هایتس در نیویورک رخ می‌دهد. فیلم با تمرکز بر شخصیتی به نام اوسناوی با بازی آنتونی راموس ساخته شده که به زندگی بهتر امیدوار است. وی صاحب یک خواربارفروشی است که در مورد بستن مغازه‌اش و بازنشسته‌شدن در جمهوری دومینیکن بعد از به ارث رسیدن مال قابل توجهی به او، احساسات متناقضی دارد. بازیگرانی همچون کوری هاکینز، لسلی گریس و دافنه رابین-وگا در این فیلم حضور دارند.

کوییرا آلگریا هودز فیلمنامه اقتباسی این فیلم را نوشته و ترانه‌ها و اشعارش توسط میراندا خلق شده‌اند. وی سازنده نمایش موزیکال «همیلتون» بود که با اقبال زیادی روبه‌رو شد.

وارنر برادرز پیکچرز این فیلم را در سینماها اکران می‌کند و اچ‌بی‌او مکس نیز از ۱۱ ژوئن فیلم را به صورت آنلاین به مدت یک ماه در دسترس می گذارد.

بیستمین دوره جشنواره فیلم ترایبکا از مکان‌های شاخص بیرونی نیویورک برای نمایش فیلم‌های این دوره بهره می گیرد تا شرکت‌کنندگان بتوانند به صورت امن به تجلیل از سینما بپردازند.

جین رزنتال که در کنار رابرت دنیرو از پایه‌گذاران این جشنواره است گفت فیلم «در ارتفاعات» داستان سخت‌کوشی، مقاومت و پیروزی نیویورک است.

فیلم‌های بعدی و نیز فیلم اختتامیه جشنواره در آینده معرفی می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *