17:48

برنامه «نیم نگاه» که از شنبه تا چهارشنبه روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود به رفع چالش‌های حوزه سلامت می‌پردازد و به مطالبات مردم اختصاص دارد.
به گزارش رسیده، برنامه «نیم‌ نگاه» روزهای دوشنبه از گروه تغذیه پخش می‌شود و روز دوشنبه (۱۵ آذر ماه) اختصاص به موضوع کاهش سطح زیر کشت کلزا دارد. محمد شفیع ملک‌زاده عضو نظام صنفی کشاورزی و رضا حقیقی مدیر زراعت جهاد کشاورزی مازندران مهمانان برنامه هستند و در این باره صحبت می‌کنند.
برنامه «نیم نگاه» با هدف اعتمادسازی مسئولان نسبت به رفع چالش‌های حوزه سلامت و پاسخ به مطالبات مردم تولید و و پخش می‌شود.
این برنامه که به مسائل و مشکلات روز مردم در حوزه‌های مختلف سلامت می‌پردازد، از شنبه تا چهارشنبه و از گروه‌های مختلف برنامه‌سازی رادیو سلامت ساعت ۱۲ روی آنتن می‌رود.
روزهای شنبه این برنامه در گروه بهداشت روان تقدیم شنوندگان می‌شود. مشاور برنامه لعیا باستانی و مجری کارشناسان این برنامه به صورت یک هفته در میان دکتر لیلا رحیمیان و دکتر پویان مقدم هستند. روزهای یکشنبه از گروه سلامت اجتماعی با محوریت مسائل مرتبط با آسیب‌های اجتماعی و مشکلات مردم در این حوزه پخش می‌شود. روزهای دوشنبه گروه تغذیه با محوریت مسائل مرتبط با صنایع غذایی، کشاورزی، مشکلات تولید و عرضه مواد غذایی تهیه می‌شود. مشاور و مجری کارشناس هر دو گروه لیلا علوی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *