15:33

جلسه تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شبکه‌های سیما با حضور معاون سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت سیما، جلسه تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شبکه‌های یک، دو، چهار، قرآن، آموزش و امید تلویزیون با حضور محسن برمهانی، معاون سیما و دیگر اعضای شورای مدیران این معاونت برگزار شد.
محسن برمهانی ضمن قدردانی از مدیران سابق شبکه‌های یک، دو، چهار، قرآن، آموزش و سرپرست شبکه امید، گفت: ما همچنان از تجربیات بزرگوارانی که سال‌ها در حوزه تلویزیون حضور موثر داشتند بهره خواهیم برد.
معاون سیما درک درست از رسانه را یکی از مولفه‌های ضروری برای مدیریت در سیما خواند و تاکید کرد: زحمات و تلاش‌های خالصانه مدیران پیشین شبکه ها را ارج می نهیم و با تلاش و همت والا از فرصت‌ها و اصلاح زیرساخت‌هایی که تاکنون انجام شده برای تحقق تاکیدات رهبر معظم انقلاب و اهداف والای رسانه ملی و همچنین ارتقای کیفی و تحول بخشی در برنامه‌ها بهره خواهیم برد تا ان‌شاءالله اتفاقات خوشایندی را در تلویزیون رقم بزنیم.
وی همچنین درباره مدیران پیشین سیما اظهار کرد: مهندس جعفری جلوه با بیش از چهار دهه فعالیت در رادیو، تلویزیون و سینما از چهره‌های پیشکسوت و منحصر به فرد است و سیما همچنان از تجربه ایشان در جایگاه مشاور رئیس سازمان صداوسیما نیز بهره خواهد برد.
برمهانی همچنین مجید زین‌العابدین، مدیر پیشین شبکه یک را از سرمایه‌های سازمان صداوسیما دانست و گفت: وی یک رسانه‌شناس حرفه‌ای است که حدود یک دهه مدیریت شبکه های یک، سه و پنج را بر عهده داشت و منشأ اثر بوده است.
معاون سیما درباره عملکرد معینی‌پور، مدیر سابق شبکه چهار نیز خاطرنشان کرد: این شبکه با برندسازی و گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی به جایگاه ویژه‌ای در میان مخاطبان همیشگی خود دست یافته است.
برمهانی سپس عملکرد شبکه آموزش و راه‌اندازی مدرسه تلویزیونی ایران را در دوران احمدی افزادی یک اقدام ارزشمند و ضروری دانست که در دوران اوج کرونا به یاری آموزش کشور آمد و این شبکه توانست پرچم علم و دانش را در دوران کرونا برافراشته نگه دارد و شعار آموزش تعطیل نیست را محقق کند.
وی گفت: شبکه قرآن و معارف هم در دوران مدیریت آقای شیخ اکبری در مناسبت‌های مهم مذهبی به خوبی درخشید و در دوران کرونا هم که برگزاری مراسم‌ها و مناسک دینی ممکن نبود، رسانه با تدبیر شورای معارف سیما توانست این خلاء را به خوبی پر کند.
برمهانی در ادامه از تلاش‌های رجبی، سرپرست شبکه امید نیز قدردانی کرد.
در ادامه این نشست، مدیران پیشین شبکه‌های یک، دو، چهار، قرآن، آموزش و امید از دستاوردهای شبکه‌های متبوع خود و فرصت های پیش روی مدیران جدید سخن گفتند.
معاون سیما نیز در پایان این جلسه ضمن تجلیل از مدیران پیشین شبکه‌های سیما، مدیران جدید شبکه ها را معرفی کرد و احکام آنان را تحویلشان داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.