11:57

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا پیش‌بینی کرد که ایلان ماسک توییتر را «به این قیمت مضحک» نمی‌خرد.
به گزارش فارس به نقل از نیویورک پست، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا پیش‌بینی کرد که ایلان ماسک توییتر را «به این قیمت مضحک» نمی‌خرد.
پس از اینکه ایلان ماسک اعلام کرد که احتمالا توئیتر را با قیمت اعلام شده نمی‌خرد، دونالد ترامپ به آن واکنش نشان داد و نظرات خود را در رسانه اجتماعی تازه تاسیس خود با نام «Truth Social» که برای رقابت با توییتر ایجاد شده، به اشتراک گذاشت.
این واکنش بعد از اعلام ایلان ماسک مبنی بر اینکه فعلا از خرید ۴۴ میلیارد دلاری توئیتر دست می‌کشد تا نتایج ربات‌ها و حساب‌های اسپم یا تقلبی را مشخص کند. این خبر بلافاصله وال استریت را شوکه کرد. – فقط چند ساعت پس از اینکه ماسک وال استریت را شوکه کرد.
چهل و پنجمین رئیس جمهور نوشت: «هیچ راهی وجود ندارد که ایلان ماسک بتواند توییتر را با این قیمت مضحک بخرد، به خصوص از آنجایی که متوجه می‌شود که این شرکت عمدتاً مبتنی بر «بات‌ها»(BOTS) یا حساب‌های اسپم(ساختگی و غیرواقعی) فعال است».
ترامپ که قول داده حتی اگر ماسک کنترل شرکت توئیتر را در دست بگیرد به آن بازنخواهد گشت، ادامه داد: «تا زمانی که از شر آن حساب‌های فِیک و جعلی خلاص شوید، اگر حتی بتوان این کار را انجام داد، چه چیزی برایتان از توئیتر باقی می‌ماند؟ چیز زیادی نمی‌ماند؟»
ترامپ افزود: مطمئنا اگه مبلغ میلیارد دلاری حق پشیمانی از معامله نبود، ایلان ماسک خیلی وقت بود قید این معامله را زده بود!
ترامپ سپس پلتفرم رسانه اجتماعی خود را تبلیغ کرد که از زمان راه اندازی آن به دلیل نقص فنی و همچنین خروج مدیران ارشد با مشکل مواجه بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.