محاکمه‌ای دیگر در ایالتی دیگر

13:59

امبر هرد پس از شکست از جانی دپ، به دنبال محاکمه‌ای دیگر برای افترا زدن در ایالت دیگری است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وکلای امبر هرد به منظور ابطال رأی دادگاه ویرجینیا، در درخواست تجدیدنظر چندین صفحه‌ای خود مدعی شده اند که دادگاه در شرایط و ایالت نادرستی برگزار شده است و قاضی در این رابطه دچار اشتباه شده است.
چند ماه از پیروزی جانی دپ در دادگاه می‌گذرد؛ پرونده‌ای که امبر هرد تلاش کرد همسر سابقش را به آزار جسمی و جنسی متهم کند و برای این که پیروز شود از روش‌های مختلفی هم استفاده کرد، اما باز هم نتوانست پیروز شود. از اینرو، وکلای امبر هرد به لغو حکم هیئت منصفه امید و درخواست تجدیدنظر دارند.
این پرونده بیشتر روی این موضوع متمرکز بود که آیا اتهامات امبر هرد مبنی بر این که جانی دپ، به طور مکرر، او را مورد آزار فیزیکی قرار داده است، صحت دارد یا خیر؟! که جانی دپ هم به طور کامل، اتهامات امبر هرد را رد و در طول دادگاه، بار‌ها ثابت کرد که این بازیگر خانم به رابطه آن‌ها تجاوز و خیانت کرده است.
حال، با توجه به این که وکلای امبر هرد، مجموعه‌ای از ایرادات قانونی را درمورد این پرونده مطرح کرده و مدعی شده اند که محاکمه در شرایط نادرستی برگزار شده چراکه قاضی به برخی از شواهد پرونده اعتنایی نکرده و آن‌ها را کنار گذاشته است، اگر دادگاه ایالتی دیگر به برگزاری مجدد جلسات بررسی به پرونده این دو بازیگر مشهور، رأی مثبت دهد، تنها فرصت امبر هرد خواهد بود که برای پیروزی بر جانی دپ تلاش کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *