14:46

مدیران هنری، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و دبیرخانه دوازدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) معرفی شدند.
به گزارش رسیده، مرجان اشرفی‌زاده دبیر این رویداد مهدی دوایی را به عنوان مدیر هنری، رکسانا قهقرایی را به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و منصوره حسینی را به عنوان مدیر دبیرخانه دوازدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) معرفی کرد.
مهدی دوایی مدیر هنری، فیلمساز و طراح گرافیک متولد ۱۳۶۰ در تهران است. او کارشناسی طراحی گرافیک را از دانشکده هنر و معماری و کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی و کارگردانی را از دانشکده صدا و سیما دریافت کرده است. دوایی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرده و در این دو دهه به عنوان مدیر هنری، فیلمساز، مشاور و طراح با سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلفی تجربه همکاری داشته است.
مدیریت هنری دوره سی و نه و چهلم جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از آخرین فعالیت‌های وی در این زمینه است. او اکنون موسس و مدیر هنری Play + Pause Studio است.

رکسانا قهقرایی خبرنگار، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای متولد ۱۳۷۰ در تهران و دانش‌آموخته کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه تهران و ارتباط فرهنگی از دانشگاه سوره است. وی از سال ۸۹ فعالیت در مطبوعات را با هفته‌نامه «سروش» آغاز کرده و تاکنون با نشریات جام جم، صبا، فرصت امروز، خورشید، تهران امروز، تهران شهر و… همکاری کرده است. مدیریت ستاد خبری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، سی و هشتمین و سی‌ و ‌نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، ششمین جشنواره فیلم‌های دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، مجموعه سپهر سوره هنر(حوزه هنری)، مدیریت روابط عمومی هفتمین جشنواره فیلم کوتاه خورشید، چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، اولین جشنواره «سلفی 20»، تحقیق و نگارش متن برنامه‌های تلویزیونی و مشاور رسانه‌ای پروژه‌های فرهنگی، تئاتر، فیلم و سریال از دیگر سوابق اوست.

منصوره حسینی متولد ۱۳۶۸ در شهر زاهدان دارای مدرک کارشناس ارشد معماری از دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانش آموخته دوره‌های فیلم‌سازی مرجان اشرفی‌زاده در موسسه امید پیام دهکردی است. وی همچنین دوره‌های فیلم نامه نویسی خانه بین‌الملل بامداد را نیز گذرانده است و نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «تَن‌ها» را نیز بر عهده داشته است.
دوازدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) به دبیری مرجان اشرفی‌زاده بهار ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.