فیلم سینمایی «ضیافت» به‌کارگردانی مسعود کیمیایی، پنجشنبه ۱۸ شهریور، روی آنتن آی‌فیلم فارسی قرار می‌گیرد.
به‌گزارش روابط‌ عمومی، فیلم دهه هفتادی «ضیافت» با بازی چهره‌هایی همچون ابوالفضل پورعرب و پارسا پیروزفر، پنجشنبه شب مهمان مخاطبان این شبکه خواهد بود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: قبل از انقلاب اسلامی، دبیرستان تعطیل می‌شود. هفت دانش‌آموز با هم قرار ملاقاتی را در چند سال آینده می‌گذارند. پس از انقلاب اسلامی، آن‌ها که حال هریک شغل و زندگی خاصی پیدا کرده‌اند، به قرار ملاقات می‌آیند. یکی از این افراد که وکیل دعاوی است به محل قرار نمی‌آید. او درگیر وکالت یک شرکت بزرگ است که این کار مشکلی برای او ایجاد می‌کند و اجباراً باید خود را مخفی کند. یاران تازه جمع‌آمده، دوباره با هم می‌شوند و تصمیم می‌گیرند به کمک دوستشان بروند و…
در ضیافت بازیگرانی چون فریبرز عرب‌نیا در نقش علی، بهزاد خداویسی در نقش رامین، شهرزاد عبدالمجید، پارسا پیروزفر، رامین پرچمی، مهدی خیامی و محمد رجبی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.

«ضیافت» پنجشنبه همین هفته، ساعت ۲۲:۰۰ راهی آنتن می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت ۰۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز جمعه خواهد بود.
بازپخش سریال تلویزیونی «گل‌های گرمسیری» به‌کارگردانی محمدمهدی عسگرپور نیز از ۲۵ شهریور در آی‌فیلم فارسی آغاز می‌شود.
سریال «گل‌های گرمسیری» محصول سال ۱۳۸۷ شبکه یک سیما، از پنجشنبه ۲۵ شهریور، هر شب ساعت ۲۱‌ مهمان آی‌فیلمی‌ها می‌شود.
فیلم‌نامه «گل‌های گرمسیری» توسط محمدمهدی عسگرپور نوشته شده است و در خلاصه داستان آن آمده: تعطیلی دانشگاه‌ها قبل از شروع جنگ تحمیلی باعث پراکنده شدن تعدادی از دانشجویان می‌شود. در این میان ناهید و رسول که قصد ازدواج با هم را دارند با شروع جنگ از هم جدا می‌شوند. رسول برای دفاع از وطن عازم زادگاهش خرمشهر می‌شود و ناهید برای یافتن او موانع زیادی را پشت سر می‌گذارد، اما رسیدن دوباره‌ی این دو به یکدیگر سرآغاز ماجراهایی تازه است…
محمدصادق جلالی، تهیه‌کننده گل‌های گرمسیری است و بازیگرانی چون اشکان خطیبی، آتیلا پسیانی، بهنوش طباطبایی، روناک یونسی، عمار تفتی، مریم بوبانی و مهدی ساکی در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.
بازپخش این سریال را می‌توانید هر روز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ تماشا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *