20:24

سید محمود رضوی در توییتی بانیان خداحافظی او از سینما را نکوهش کرد و گفت خدا آنان را نبخشد.
به گزارش تسنیم، سید محمود رضوی تهیه کننده سینما در توئیتی که به تازگی منتشر کرده است بانیان جدایی او از سینما را مورد شماتت خود قرار داد.
رضوی در سینمای ایران چند فیلم مهم را تهیه و تولید کرده است. فیلم‌های ساخته شده او از ژانر درامِ اجتماعی مانند «درباره الی» ساخته اصغر فرهادی تا ژانر تریلر و سیاسی مانند « ماجرای نیمروز» و «سیاه‌نور» ساخته محمدحسین مهدویان و بهروز شعیبی را شامل می‌شود.
رضوی همینطور در جشنواره فیلم فجر در هیأت انتخاب قرار داشته و در کل سابقه خوبی را به عنوان سینماگر داشته است. فاصله او از تهیه‌کنندگی در سینما یکی از پرسش‌های علاقمندان سینما است. البته وی را به عنوان یکی از مدیران سینمایی دولت سیزدهم می‌شناسند که شاید همین علت جدایی او از سینما باشد. اگرچه که نکته‌ای که او در پایان پستش در توییتر نوشته می‌تواند اینگونه برداشت شود که شاید وی از سینما برای همیشه و در هر حالتی خداحافظی کرده است.
این تهیه‌کننده سینما در توئیتی احساس ناخوشایند خود را از فاصله از سینما هنگام تماشای پشت صحنه فیلم ماجرای نیمروز از تلویزیون اینگونه در پست توییتری خود شرح داده است:
«شبکه ifilm پشت صحنه ماجرای نیمروز را پخش می‌کرد، بچه ها با اشتیاق تماشا می‌کردند، چند دقیقه‌ای خیره به تلویزیون در فکر بودم، فشار و ضربان قلبم باهم بالا رفت، یهو گفتم شبکه را عوض کنید، دارم اذیت میشم! حس عجیبی بود! دلتنگی همراه با عصبانیت! خدا بانیان خداحافظی‌ام از سینما را نبخشد!»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *