17:35

فیلم سینمایی «منک» محصول کشور آمریکا در ژانر درام در برنامه «کلوزآپ» از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، به نقل ازعاطفه آقا محمدی، تهیه کننده «کلوزآپ»، فیلم سینمایی آمریکایی «منک» به کارگردانی دیوید فینچردر برنامه امشب نقد و بررسی خواهد شد.
وی افزود؛ پوریا ذوالفقاری، منتقد نام آشنای سینمای بین الملل با حضور در این برنامه به تحلیل و نقد و بررسی این فیلم خواهد پرداخت.
«منک»، زندگی‌نامه‌ی هرمن جی. منکیویچ، نویسنده مشهورهالیوودی در سال 1930 را دنبال می‌کند که به دلیل رفتارها و اظهار نظرهای مختلف از بدنه هالیوود رانده شده و حالا قصد دارد با نوشتن فیلمنامه «همشهری کین» خود را اثبات کند. او پس از یک تصادف و آسیبی که می بیند خانه نشین شده و طی این دوران باید فیلمنامه را به اتمام رسانده و در اختیار اورسن ولز قرار دهد اما در ادامه او درگیر مسائلی می شود.
گری اولدمن، آماندا سایفرد، لی‌لی کالینز، تاپنس میدلتون، آرلیس هاوارد، چارلز دنس
فردیناند کینگزلی، جیمی مک‌شین و … از نقش آفرینان این فیلم هستند.
معرفی کامل فیلم سینمایی «منک» و کارگردان آن و همچنین پخش بخش هایی از فیلم، جدیدترین و کامل ترین اخبار مهم سینمایی، اخبار حوزه سینما و جشنواره ها و آیتم درس نامه سینمایی برای علاقمندان سینما از بخش های دیگر «کلوزآپ» است که آقا محمدی در آخر به آن اشاره کرد.
«کلوزآپ» با اجرای علمدار عباس زیدی، امروز 8 آذر ماه ساعت 18 به وقت تهران به مدت 30 دقیقه از آنتن کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *