11:08

مجله شامگاهی «برسد به دست فردا» برنامه جدید شبکه 4 / علیرضا شجاع نوری مجری برنامه شبکه چهار شد/ «برسد به دست فردا» با اجرای شجاع نوری در شبکه۴ / سفری از قرن ۱۴ به قرن ۱۵ با «برسد به دست فردا» / علیرضا شجاع نوری، منصور ضابطیان، اردشیر رستمی و کیانا فرهی مجریان مجله شبانه شبکه4
برنامه «برسد به دست فردا» روزهای پنجشنبه و جمعه با اجرای علیرضا شجاع نوری از شبکه چهار سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، برنامه تلویزیونی «برسد به دست فردا» به تهیه کنندگی مهدی زارعان ، کارگردانی فواد صفاریان پور و با اجرای علیرضا شجاع نوری، دو روز پایانی هفته ساعت 22:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
بنا براین گزارش این برنامه قصد دارد تا با مرور وقایع گوناگونی که در قرن گذشته اتفاق افتاده، نگاهی نیز به آینده داشته باشد. از این رو با طراحی و تولید بخش های متنوع سعی در ثبت لحظاتی خوش و آرام توام با آگاهی بخشی برای مخاطبان شبکه چهار دارد.
برنامه ی «برسد به دست فردا» با مرور بخشی از رویدادهایی که در قرن ۱۴ گذشت، تلاش می کند تا با نگاهی تازه، توشه ای ناب برای زیستن و نیز گذر از قرن پانزدهم فراهم کند.
مجری اصلی برنامه علیرضا شجاع نوری است که با پلاتوهای کوتاه و نیمه نمایشی بخش های مختلف برنامه را بهم‌ می رساند. مرور «گذشته» را خانم دکتر فرهی، «آینده» را منصور ضابطیان، مستند را معین الدین زارعان، عاشقانه قرن را اردشیر رستمی اجرا خواهند کرد.
برنامه تلویزیونی «برسد بدست فردا» پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 22:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
بازپخش اول این برنامه ساعت 16 روز بعد از پخش و بازپخش دوم یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت 9صبح خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.