برنامه «تسبیح صبح» هر روز صبح هنگام اذان صبح به افق تهران به تهیه‌کنندگی و سردبیری موسی نظری از رادیو سلامت پخش می‌شود که بخشی از برنامه به معرفی شهدای مدافع سلامت اختصاص دارد.
به گزارش رسیده، موسی نظری، تهیه‌کننده و سردبیر برنامه در این باره گفت: این برنامه در قالب مجله صبحگاهی و با فضای معنوی اذان صبح به افق تهران روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود. در این برنامه سعی می‌کنیم به سوژه‌هایی بپردازیم که مربوط به سلامت معنوی می‌شود. به همین دلیل از زوایای مختلف به موضوعاتی که در قرآن کریم بارها به آن تاکید شده، می‌پردازیم. همچون رزق حلال، احترام به والدین، صدقه دادن، ذکات دادن، یاد خدا و… .
وی ادامه داد: بررسی چنین مواردی در سلامت معنونی انسان‌ها تاثیر دارد. برنامه شامل بخش های متنوع است. در بخش کارشناسی دکتر امید نژادکاظم پژوهشگر و محقق درباره موضوع برنامه صحبت می کند. آیتم احکام به سخنان حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین فلاح زاده با محوریت نماز، تلاوت قرآن، نمازهای مستحبی، مساجد و… اختصاص دارد. در یکی دیگر از بخش‌های «تسبیح صبح» به معرفی شهدای مدافع سلامت می پردازیم که در دوران کرونا شهید شدند و ثواب تلاوت قرآن به یکی از شهدا تقدیم می‌شود. شنوندگان در بخشی دیگر، صبحت های کادر درمان و دعایی که در این ساعت خواهان هستند را می توانند بشنوند. در برنامه نیاش های مختلف هم داریم که گوینده اجرا می کند.
برنامه «تسبیح صبح» به نویسندگی شروینه جمشیدی و گویندگی محمد مطلب پخش می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *