13:06

استیون سودربرگ برای معرفی جدیدترین فیلمش که کاملا تاکنون پنهان نگاه داشته شده در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو حضور می‌یابد.
به گزارش مهر به نقل از ورایتی، جشنواره فیلم تورنتو دیروز (پنج شنبه) غافلگیرانه اعلام کرد که اولین نمایش جهانی فیلم پنهان‌نگاه داشته شده و جدید استیون سودربرگ در این رویداد صورت می‌گیرد. جزییات این اکران و نیز چگونگی امکان تهیه بلیت قرار است بعداً به اطلاع عموم برسد.

جدیدترین فیلم این کارگردان برنده اسکار با عنوان «بدون حرکت ناگهانی» با بازی دان چیدل و بنسیو دل تورو در ماه جولای (تیر امسال) در اچ‌بی‌او مکس منتشر شد.
وی اخیراً یک فیلم دیگر در دست ساخت داشت که با عنوان «کیمی» درامی جنایی با بازی زوئی کراویتز و اریکا کریستنسن است که هنوز دیده نشده ولی ظاهراً این فیلم همان فیلمی نیست که تورنتو از آن حرف زده است.
در بیانیه مدیران جشنواره فیلم تورنتو آمده است: ما از هیجان و انتظار شهرمان الهام گرفته‌ایم و با توجه به زمان سختی که همه تجربه کردند حالا می‌خواهیم در هفت روز از تماشاگران داخلی و بین‌المللی خود و مهمانان صنعت سینما و روزنامه‌نگاران و چهره‌های سینمایی با برگزاری یک جشنواره فراموش نشدنی استقبال کنیم.
سودربرگ از فیلمسازان مهمی است که در چهل وششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو که از ۹ تا ۱۸ سپتامبر (۱۹ تا ۲۷ شهریور) برگزار می‌شود حضور خواهد داشت. دنی ویلنوو برای معرفی «تل ماسه» نیز از حاضران این دوره است که در عین حال جایزه کارگردانی راجر ایبرت این جشنواره را دریافت می‌کند.
این جشنواره امسال از آری وگنر فیلمبردار با اهدای جایزه آسیایی تجلیل می‌کند. از دیگر گرامیداشت‌های این دوره جشنواره تجلیل از دیون وارویک اسطوره موسیقی با اهدای جایزه ویژه است. دنیس گوله فیلمساز کانادایی نیز جایزه استعداد در حال ظهور را می‌گیرد. جسیکا چستین و بندیکت کامبربچ جوایز بازیگر سال را دریافت می‌کنند و آلانیس ابوبمساوین مستند ساز، نویسنده و خواننده نیز با دریافت جایزه جف اسکول تجلیل می‌شود.
کلیفتون کالینز جونیور، لیلی رز دپ، اندرو گارفیلد، ریچارد جنکینز، کایرا نایتلی، هیلی لو ریچاردسون، جاش اوکانر، آلیسون پیل، جون اسکایب و سیگورنی ویور از دیگر چهره‌های حاضر در این دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *