17:16

بانی‌فیلم: پس از حمله اسراییل به کنسولگری جمهوری اسلاتمی ایران و شهید شدن تعدادی از فرماندهان نظامی، سازمان سینمایی با انتشار بیانیه‌ای این اقدام بی‌شرمانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن این بیانیه آمده است:
اقدام بی‌شرمانه رژیم غاصب اسرائیل در حمله و تجاوز به کنسولگری ایران در دمشق نشانگر نقض آشکار بدیهی‌ترین حقوق و قوانین بین‌المللی است. این رفتار ضدانسانی صهیونیست‌ها اگرچه، بیش از گذشته، جوهره و ماهیت تجاوزگری این رژیم جعلی را به نمایش گذاشته، دلیل روشنی بر شکست مفتضحانه آن‌ها در مواجهه با جبهه مقاومت، روحیه شجاعانه حماس و شکست سخت و سنگین در عملیات طوفان الاقصی است، موضوعی که در کنار فشارهای داخلی و بین المللی اینک این رژیم مستاصل را بر آن داشت تا آشکارترین قوانین و معاهده‌های بین المللی را زیر پا بگذارد.
هر چند که به گواه تاریخ، این جنایات وحشیانه و اینگونه گستاخی‌ها از چنین رژیم سفا کودک‌کش دور از انتظار نیست. رژیمی که از کشتار زنان، کودکان و کهنسالان بی‌پناه شرم ندارد و مدارس و بیمارستان‌ها را بمباران می کند، به طور قطع، پایبند هیچ گونه مناسبات و اصول بین المللی نیست.
امروز ، در تاریخ منطقه و جهان، بزنگاه سرنوشت سازی است. امروز، حجم عظیم دنائت و جنایت رژیم غاصب، حساس‌ترین مقطع تصمیم‌گیری را برای مجامع حقوقی و نهادهای بشردوستانه و سازمان‌های بین‌المللی، و همه وجدان‌های بیدار رقم زده است، برای همه کسانی که تاکنون، سکوت و خاموشی در پیش گرفته بودند.
امروز، زمان آن رسیده است که روشنفکران، هنرمندان و سینماگران ایران و جهان، با واکنش‌های شجاعانه به رسالت بزرگ انسانی و تاریخی خویش پایبند بمانند. این جنایت نشان داده است که صهیونیست ها برای سیراب‌کردن غریزه تجاوزگری خویش از هیچ ابزار و رفتاری دریغ نخواهند کرد.
سازمان سینمایی کشور ضمن حمایت از مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین، اقدام اخیر صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *