13:40

نگارخانه اندیشه در جدیدترین برنامه خود، نمایشگاه نقاشی از نسرین حمزه‌پور و هنرجویان او را برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، نگارخانه اندیشه یکی از بخش‌های فعال در فرهنگسرای اندیشه است که هر هفته میزبان جمعی از هنرمندان و فرهیختگان کشور در رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی به ویژه نقاشی، خوشنویسی و … است.
پس از افت همه‌گیری کرونا در کشور و امکان برگزاری برنامه‌های حضوری، نمایشگاه‌های متعددی در این گالری برگزار شده است که هدف اصلی آنها بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنری در حوزه‌های مختلف و ارتقای ذائقه هنری شهروندان است.
جدیدترین ویژه برنامه نگارخانه اندیشه، برگزاری نمایشگاه نقاشی گروهی آبرنگ است. در این نمایشگاه ۶۴ اثر از نسرین حمزه‌پور به‌همراه ۹ نفر از هنرجویان او به نمایش درآمده است.
این آثار در رشته‌های آبرنگ میکس مدیا و پاستل گچی و با موضوعات پرنده، گل و گیاه و طبیعت خلق شده و در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. هم‌چنین در خلال برگزاری این نمایشگاه، ۲ ورکشاپ نقاشی برگزار خواهد شد.
در معرفی این نمایشگاه نقاشی به قلم نسرین حمزه‌پور آمده است‌:
انسان چون نوری از انوار خداوندی است که می‌تواند تراوشات فکری و احساسات قلبی خود را به تصویر بکشد که این زیباترین نوع بیان است. هر کسی به شیوه‌ای بیان احساسات می‌کند و ما به این دلیل نقاشی را انتخاب کردیم که بتوانیم به شکلی زیباتر احساسات را بیان کنیم و لطافت روح خود را هم رونق ببخشیم.
براساس این گزارش، این نمایشگاه روز گذشته جمعه ۱۰ تیرماه در نگارخانه اندیشه افتتاح شده و تا چهارشنبه ۱۵ تیرماه در نگارخانه اندیشه برپاست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.