13:00

فصل نهم مسابقه استعدادیابی یک دو صدا پس از شناخت نفرات نهایی خود در رشته های گویندگی، خوانندگی و قصه گویی از شنبه ۸ خرداد، بخش بازیگری را آغاز می‌کند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، فصل نهم یک دو صدا در چهار رشته گویندگی، خوانندگی، قصه گویی و بازیگری طراحی شده که قرار است نفرات برتر این رشته ها در مرحله نهایی فصل نهم در کنار هم به رقابت بپردازند.
ساجد قدوسیان تهیه کننده جدید برنامه «یک دو صدا» گفت: نفرات برتر سه بخش گویندگی، قصه گویی و خوانندگی در زمان تهیه کنندگی همکار گرانقدرم مهدی ساعی مشخص شدند که بسیار به زحمات ایشان ارج می نهم.
وی ادامه داد: از ۸ خرداد بخش بازیگری را آغاز میکنیم. بیش از ۱۴۰ نفر در این رشته ثبت نام کرده اند که خود را به میزان قضاوت داوران این بخش میسپارند.
تهیه کننده برنامه یک دو صدا در خصوص چینش هیئت داوران اضافه کرد: در چینش هیئت داوران ۲ بازیگر از ۲ برنامه پر مخاطب رادیو ایران ، به نام عباس محبی از برنامه «صبح جمعه با شما» و مینا نوروزی فرد از برنامه «کوی نشاط» انتخاب شدند و فلور نظری که از بازیگران و مدرسین دانشگاه در حوزه بازیگری است به این جمع اضافه شد.
قدوسیان درباره تغییرات ساختار برنامه گفت:در رویکرد جدید برنامه به نوعی کل مسابقه را از دریچه میکروفون سمیه رنجکش راوی و گزارشگر برنامه خواهیم شنید و قرار است در رفت و برگشت‌هایی رادیویی ،روند مسابقه را برای مخاطب تشریح کند.
مسابقه یک دو صدا از شنبه تا چهارشنبه به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و اجرای نسیم رفیعی ساعت 18:00 از رادیو ایران پخش می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *