9:08

همایون شجریان و سهراب پورناظری از پروژه سینمایی مست عشق انصراف دادند.
به گزارش ایرنا، همایون شجریان با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از کناره گیری خود و سهراب پورناظری از قسمت موسیقی پروژه سینمایی مست عشق خبر داد.
این هنرمند علت انصراف خود را عدم توانمندی دست اندرکاران این پروژه سینمایی نسبت به در اختیار قرار دادن امکانات مورد توافق اعلام کرده و از عشق خود به نام و جایگاه مولانا سخن گفته است.
وی همچنین تلویحا اعلام کرد که عشق او به این شاعر و عارف نامی به حدی است که در ساخت موسیقی و همکاری با این پروژه هیچ محدودیتی را نمی‌تواند بپذیرد.


مست عشق فیلم سینمایی به کارگردانی حسن فتحی و امید ترکاشوند است. این اثر محصول مشترک ایران و ترکیه است و سرمایه‌گذاران آن شرکت سیماریا (simarya film production) و شرکت ای_ ان_جی (ENG yepim medya) هستند.
این فیلم برشی از زندگی مولوی و شمس تبریزی در سال‌های ۶۴۰ تا ۶۴۵ هجری قمری می‌باشد که در این اثر هنرمندان بنامی چون شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا حضور دارند؛ همچنین هنرمندان محبوب ترکیه ای چون بنسو سورال در نقش مریم، هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون(دختر مولانا)، ابراهیم چلیک‌کول در نقش اسکندر به ایفای نقش پرداختند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *