12:54

تیم برتون برای سریالی که در دست ساخت دارد، کاترین زیتا جونز را به عنوان بازیگر نقش مادر انتخاب کرد.
به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، تیم برتون که در حال ساخت سریالی برمبنای «خانواده آدامز» است کاترین زیتا جونز را به گروه بازیگرانش افزود.
این سریال درام با عنوان «ونزدی» که برای نتفلیکس ساخته می‌شود از جونز به عنوان بازیگر مهمان و در نقش مادر خانواده بهره می‌گیرد.
در این سریال هشت قسمتی سال‌های دانشجویی ونزدی آدامز در یک آکادمی بررسی می‌شود. وی تلاش دارد تا توانایی روانی ویژه خود را کنترل کند و جلوی یک قتل بزرگ را بگیرد. تلاش وی برای حل راز ماوراء‌الطبیعی از آنجا اهمیت دارد که ۲۵ سال پیش پدر و مادرش نیز درگیر آن شده بودند.
جنا اورتگا در نقش ونزدی در این سریال بازی می‌کند و لوییس گوزمان نیز به تازگی به عنوان بازیگر نقش گومز انتخاب شده تا در نقش پدر خانواده بازی کند.
زیتا جونز که بازیگر فیلم‌هایی چون «نقاب زورو»، «شیکاگو» و «۱۲ یار اوشن» بوده به تازگی با بازی در سریال «پسر ولگرد» برای فاکس دیده شد.
برتون هم کارگردان و هم تهیه کننده سریال «ونزدی» یا «چهارشنبه» است.
«خانواده آدامز» یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که از سال ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ در ۶۴ قسمت از شبکه تلویزیونی اِی‌بی‌سی پخش شد. این مجموعه بر اساس یک داستان مصور به همین نام اثرِ چارلز آدامز ساخته شده‌است و اکنون سریال تیم برتون در همان حال و هوا ولی در امروز می‌گذرد و داستان یکی از اعضای خانواده را دنبال می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *