پیش‌فروش تازه‌ترین کمیک «۷.۱۳» از امروز آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی استودیو هورخش، «۷.۱۳» به نویسندگی آیدا نوشالی و تصویرگری حمید برغانی، نهمین کمیک منتشر شده توسط انتشارات هورخش است.
این کمیک که قصه‌ای جنایی-تخیلی دارد درباره همکاری مأمور سابق مواد مخدر «مهرداد معین» با شرکتی خصوصی به نام آترون است که از طریق تکنولوژی‌های سایبری و علوم فوق پیشرفته، به صورت مخفیانه، اقدام به مبارزه با گروه‌های نابودگر می‌کند. مهرداد در اولین مأموریت خود باید یاد بگیرد که چگونه در کسری از ثانیه از مکانی به مکان دیگر سفر کند اما این کار عواقبی را به دنبال دارد.
کمیک «۷.۱۳» در ادامه انتشار کمیک‌های انتشارات هورخش بعد از مجموعه چهارجلدی «جمشید»، مجموعه دوجلدی «ارشیا»، «ضحاک» و «تخت جاویدان» منتشر می‌شود.
حمید برغانی، طراحی جلد، لیلا لگزیان، لترینگ، کیاوش جاهدپارسا، نظارت کیفی و سرپرستی تولید کمیک، علی قربانی، نسترن زید و عارفه توکلی مدیریت تولید و آرمان رهگذر و تارا صدیقی هم مدیریت اجرایی این پروژه را بر عهده داشته‌اند.
پیش‌فروش نسخه فیزیکی کمیک «۷.۱۳» از سوی انتشارات هورخش در قطع وزیری و با 72 صفحه از امروز دوشنبه، 31 خرداد 1400 توسط انتشارات هورخش آغاز می‌شود.
گفتنی است نسخه آنلاین این کمیک باقیمت 17 هزار و 500 تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و نسخه فیزیکی به‌صورت اختصاصی چاپ خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *