16:12

رادیو سلامت هر روز صبح در قالب یک مجله صبحگاهی برنامه ای با نام «به زندگی سلام کن» به تهیه‌کنندگی موسی نظری و مسعود حسنی را پخش می‌کند.
به گزارش رسیده، موسی نظری، تهیه‌کننده و سردبیر درباره برنامه «به زندگی سلام کن» توضیح می‌دهد: این مجله صبحگاهی با رویکرد اطلاع‌رسانی شامل بخش‌های متنوع است. در بخش اول با نام سر چراغی، نکات سلامت معنوی را با حضور مهدی رستمی پژوهشگر قرآن ارائه می‌شود. انسیه چراغعلی در بخش خوش خبر باشید، خبرهای خوبی که در جامعه اتفاق می‌افتد را به سمع مردم می رساند.
وی با اشاره به آیتم سلام روستا می‌گوید: در این بخش هر روز به یکی از استان‌ها سفر می کنیم و همراه با اهالی روستاهای مختلف می‌شویم. گزارشگر برنامه با آنها درباره صبحانه‌های محلی، سلامت بدن‌شان و… صحبت می‌کند. مرجان قندی برای هر قسمت از برنامه بسته صوتی آماده می‌کند و در این بسته به خبرهای حوزه سلامت می‌پردازد. فاطمه شهبازی در بخش پوشه یکی از اخبار حوزه سلامت و حقوق شهروندی تجزیه و تحلیل می‌کند.
نظری ادامه می‌دهد: در بخش نسخه خط خطی نگاه طنز به موضوعات برنامه داریم. در بخش ریتم سلامت هم آلبرت کوچویی اخبار سلامت دنیا را ترجمه می کند. همچنین امیر کریمی خبرنگار هم در بخش زوکن هم یکی از چالش‌های سلامت تحلیل می‌کند. در بخش امضای صوتی هم صدایی از یکی بزرگان پخش می‌کنیم که حرف هایش برای مردم انرژی بخش باشد تا انگیزه صبحگاهی به مردم منتقل شود.
وی در پایان عنوان می‌کند: سارا اکبری هم در بخش تولید و شعار سال نکاتی را ارائه می‌کند. در بخش پایانی کارشناس برنامه موضوع را جمع‌بندی می‌کند. تلاش می‌کنیم هر روز به واسطه برنامه به زندگی سلام کن سعی می‌کنیم انرژی‌های مفید به مردم انتقال بدهیم. هر روز به موضوعاتی همچون سلامت تندرستی، حقوق شهروندی و… می‌پردازیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *