10:49

«ویوو Vivo»، یک فیلم انیمیشن است که دارای موسیقی جدیدی از لین-مانوئل میراندا، خالق «همیلتون» بوده و قرار است از نتفلیکس پخش می‌شود.
به گزارش میزان، «ویوو Vivo»، فیلم انیمیشن موزیکال با موسیقی جدیدی از لین-مانوئل میراندا، خالق «همیلتون» برای پخش از نتفلیکس آماده می‌شود.
این انیمیشن خانوادگی در ابتدا قرار بود از ۴ ژوئن در سینما‌ها اکران شود، اما استودیوی سونی پیکچرز که در ابتدا از «Vivo ویوو» حمایت کرد، حالا تصمیم گرفته تا حق پخش انیمیشن «Vivo ویوو» را به نتفلیکس بدهد، البته هنوز مشخص نیست که این انیمیشن چه زمانی در نوبت پخش نتفلیکس قرار می‌گیرد.
نتفلیکس اخیراً یک قرارداد پر سود با سونی منعقد کرده است که حق پخش مستقیم فیلم‌های استودیویی به نتفلیکس داده است. علاوه بر این، نتفلیکس با پیشنهادات سونی قرارداد اولین نمایش را دارد اما با این حال این قرارداد تا سال ۲۰۲۲ آغاز نمی‌شود بنابراین شامل فروش «Vivo ویوو» نخواهد شد.
کارگردانی «ویوو» توسط کرک دی میکو، سازنده «انیمیشن کرودز» صورت می‌گیرد که وی پیش از این «انیمیشن کرودز» را به شکل مشترک با براندون جفوردس کارگردانی کرده بودند.
انیمیشن Vivo داستان یک خرسک دم‌حلقه‌ای (کینکاجو) با صداپیشگی لین-منوئل میرندا، را دنبال خواهد کرد که باید راه خود از هاوانا به میامی را پیدا کند تا بتواند آهنگی از طرف آندرس، صاحب و مربی محبوبش به مردم ارائه کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *