سونی در اقدامی سریع به دنبال جلوگیری از انتشار تریلر «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» است که در شبکه های اجتماعی درز کرده است.
به گزارش فارس به نقل از هالیوود ریپورتر، سونی در اقدامی سریع به دنبال جلوگیری از انتشار تریلر «مرد عنکبوتی: راهی به خانه» است که در شبکه های اجتماعی درز کرده است.
طرفداران سری فیلم‌های «مرد عنکبوتی» با دیدن این تریلر ابتدا فکر کردند این شاید تدوینی از بخش‌های فیلم‌های قبلی این مجموعه ابرقهرمانی باشد اما با دیدن آن متوجه درز تریلری شده‌اند که قرار نبوده در این تاریخ منتشر شود.
سونی روز یکشنبه به سرعت سعی کرد تریلری فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» را که در رسانه های اجتماعی درز کرده و در حال پخش شدن است را متوقف کند. فاش شدن این تریلر می‌تواند عواقب مالی و اقتصادی جبران‌ناپذیری برای این کمپانی بزرگ به دنبال داشته باشد.
قسمت بعدی این فیلم ابرقهرمانی در توییتر در حال ترند شدن بود که برخی از کاربرها تریلر این فیلم را به اشتراک گذاشتند و برخی دیگر به پخش غیرقانونی آن اعتراض کردند و در مورد عواقبی که باید گریبان‌گیر منتشر کننده آن شود پست‌هایی به اشتراک گذاشتند.
کمپانی بزرگ سونی هنوز در این خصوص بیانیه‌ای رسمی صادر نکرده است.
برخی از توییت هایی که ویدئوی تریلر ادعایی را به اشتراک گذاشته‌اند، حذف و با بیانیه نقض کپی‌رایت جایگزین‌شان شد. در این پیام آمده است: رسانه‌ها در پاسخ به گزارش(ریپورت) صاحب حق کپی رایت غیرفعال شده‌اند.
هالیوود ریپورتر درز ادعایی را مشاهده کرد و محتویات آن قانونی به نظر می رسید و کمپانی سونی به عنوان تولید کننده این فیلم حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌داند. با این حال، هیچ جزئیاتی به اشتراک گذاشته نمی‌شود. به نظر می رسد که استودیوی سونی در وضعیتی بسیار بد و بغرنج قرار گرفته است، زیرا وقتی یک ویدیو مسدود می شود، یکی دیگر در توییتر به اشتراک گذاشته می شود و جمع کردن تمام این تریلرهای کپی شده در دنیای مجازی کاری بسیار دشوار و پیچیده است.
طرفداران مرد عنکبوتی در اولین نگاه خود به تریلر «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» با اینچنین فرضیه‌هایی مواجه شدند که احتمالا این تریلر چیزی نیست جز تدوین بخش‌هایی از سری فیلم‌های قبلی «مرد عنکبوتی».
«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» در حال حاضر قرار است در ۱۷ دسامبر در سینماها اکران شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *