11:38

دبیر شورای صنفی نمایش، گفت: با توجه به استقبال از فیلم «دینامیت» حالا ۹ فیلم پرمخاطب برای ورود به چرخه اکران عمومی آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.
مرتضی شایسته در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به اینکه از روز گذشته سینماهای فعالیت خود را از سر گرفته‌اند، اظهار داشت: با توجه به استقبال خوبی که در هفته اول اکران فیلم سینمایی دینامیت از سوی مخاطبان شد حالا به نظر می‌رسد صاحبان دیگر آثار نیز ترغیب به نمایش فیلم‌های خود شده‌اند.

وی تاکید کرد: گیشه خوب دینامیت حتی رضایت سینماداران نیز برآورده کرده است و آنها نیز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تمام تلاش خود را می‌کنند که تا شرایط مناسبی را برای حضور مخاطبان در سینماها فراهم کنند.

دبیر شورای صنفی نمایش از ثبت درخواست‌هایی برای اکران فیلم‌ها به شورای صنفی نمایش نیز خبر داد و گفت: این درخواست‌ها در جلسه آینده شورای صنفی نمایش بررسی و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

شایسته با بیان اینکه در شرایط فعلی سینماداران نیز به دنبال فیلم‌های خوب و پرمخاطب هستند، افزود: ما نیز در شورای صنفی نمایش تمام تلاش خود را می‌کنیم تا شرایط برای اکران فیلم‌های پرمخاطب را فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه می‌توان گفت اکران فیلم سینمایی دینامیت ترس از اکران را از صاحبان فیلم‌های سینمایی دور کرده است، گفت: همچنین سازمان سینمایی با پرداخت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قبال ۵ میلیارد فروش در گیشه به صاحبان فیلم‌ها، شرایط خوبی را برای اکران فراهم کرده است.

دبیر شورای صنفی نمایش، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۵ فیلم بسیار پرمخاطب و عالی وجود دارد که می‌تواند در چرخه اکران قرار گیرد، که از این بین ۹ فیلم تمایل به اکران عمومی دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *