علی قوی‌تن ضمن امیدواری به اینکه سینمای ایران در سال ۱۴۰۰ دوباره احیا شود، تاکید کرد شرایط باید به گونه‌ای پیش رود که فیلم ها به نوبت اکران شود.

این تهیه کننده و کارگردان سینما درباره آرزوی خود برای سینمای ایران در سال ۱۴۰۰ به مهر گفت: اولین آرزوی من این است که این ویروس خطرناک و خانمان سوز کرونا از بین برود و مردم بتوانند با شادی و شادکامی مانند گذشته در سالن‌های سینمایی حضور پیدا کنند و فیلم‌های مورد علاقه خود را در سالن‌های سینما تماشا کنند.

وی بیان کرد: امیدوارم سینما دوباره احیا شود و مانند گذشته مردم از سینما و فیلم‌هایی که در آن اکران می‌شود، استقبال کنند.

این کارگردان سینما بیان کرد: همچنین تقاضا دارم سازمان سینمایی در سال جدید اولویت خود را بر این بگذارد که چه در پخش فیلم‌ها در سینماها و یا اکران آنلاین، برنامه‌ریزی درستی صورت گیرد تا همه فیلم‌هایی که ساخته شده در چرخه اکران قرار گرفته و به صورت نوبت‌بندی روی پرده سینماها برود و دیگر اجازه ندهد که مافیای اکران برای نمایش فیلم‌ها در سینماها تصمیم بگیرد.

وی توضیح داد: اگر شرایط اکران و برنامه‌ریزی برای آن به درستی صورت نگیرد، سینما سرانجام خوبی نخواهد داشت و فیلم‌هایی که محتوا دارد و بحث سرگرمی در اولویت ندارد مهجور واقع شده و حتی فرصتی برای اکران آنلاین ندارند.

قوی تن در پایان گفت: باید سازمان سینمایی شرایطی فراهم کند که همه فیلم‌ها به نوبت روی پرده سینماها برود و شانس خود را در سینماها امتحان کنند و مخاطب خود را پیدا کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *