اتومبیل تاکشی کیتانو کارگردان و بازیگر برجسته ژاپنی، مورد حمله شخصی ناشناس قرار گرفت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از فرانس ۲۴، با اعلام رسانه‌های ژاپنی، اتومبیل حامل تاکشی کیتانو کارگردان و بازیگر برجسته ژاپنی، توسط فردی که کلنگ و چاقو به دست داشته در توکیو مورد حمله قرار گرفته است.
کیتانو ۷۴ ساله که یکی از کمدین‌های تلویزیونی ژاپن است، روز شنبه و در هنگام وقوع این اتفاق در اتومبیل حضور داشته است. فرد مهاجم مردی ۴۰ ساله از استان چیبا بود که به سرعت خود را به خودروی تاکشی کیتانو می‌رساند و با کلنگ و چاقو به شیشه جلوی اتومبیل این کارگردان و همینطور بخش‌های دیگر خودرو حمله می‌کند.
کیتانو بیشتر با نام صحنه‌ای خود یعنی «بیت تاکشی» شناخته می‌شود و عمده شهرت خود را به دلیل به تصویر کشیدن داستان‌هایی نایاب از دنیای خشونت آمیز جرائم سازمان یافته ژاپن به دست آورده است.
گفته می‌شود؛ فرد مهاجم توسط پلیس توکیو دستگیر شده و در حال بازجویی است تا انگیزه او از این اقدام مشخص شود. پلیس توکیو تا روز یکشنبه جزئیات بیشتری را از این حادثه اعلام نکرده است.
تاکشی کیتانو در فراسوی مرز‌های ژاپن به واسطه خلق کاراکتر‌های هنری زیبا و رنج دیده در فیلم‌های اغلب مربوط به مافیای ژاپن یعنی یاکوزا شناخته می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *