11:16

معاون کاربران ساترا بامداد امروز درباره اصلاحیه‌های داده شده به «زخم کاری» بار دیگر به جای اطلاع‌رسانی رسمی، توضیحات خود را توئیت کرد.
به گزارش مهر، در پی اطلاع رسانی محمدحسین مهدویان کارگردان سریال «زخم کاری» در صفحه شخص خود که اعلام کرده بود به دلیل اصلاحیه‌های بیش از حد قسمت هفتم این سریال پخش نمی‌شود، علی سعد معاون کاربران ساترا مانند موارد مشابه گذشته به جای اطلاع‌رسانی رسمی از طریق روابط عمومی این سازمان، در یک رشته توئیت به ذکر دلایلی در این باره پرداخت.
سعد در این باره در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:
«در خصوص قسمت هفتم سریال زخم کاری جهت تنویر افکار عمومی: اصلاحات در نظر گرفته شده توسط کارگزاری محتوایی در دو مرحله توسط گروه‌های مختلف تخصصی بررسی شد که نهایتاً با تایید ضرورت اعمال اصلاحات، پلتفرم ملزم به اجرای آن شد.
‏موارد اصلاحی از اواسط هفته به پلتفرم اعلام شده که زمان کافی برای اعمال آنها در اختیار عوامل تولید بوده است.
طرح عمومی نکات محتوایی اصلاح شده را در رسانه‌ها نقض غرض دانسته و به نوعی ترویج آنها میدانیم.
‏همانطور که قبلاً اشاره شده، اصالت دادن به “فرایندها” و عبور از رفتار و ملاک‌های سلیقه‌ای، محور حرکت ساترا است.
حقوق تضییع شده کاربران اگر ناشی از اهمال پلتفرم در اعمال اصلاحات در زمان مقرر باشد را در این مورد پیگیری و در طول هفته درباره آن تصمیم گیری می‌کنیم
مبنای جنجال پیاپی، به عنوان یک تکنیک بازاریابی را برای زیست بوم رسانه‌های صوت و تصویری کشور، مضر می‌دانیم
نکات فوق در حالیست که عزم ساترا در حمایت از پلتفرم‌ها و حتی تلاش آن برای پخش معدود تولیدات باقیمانده که قبلاً مجوز تولید از سایر نهادها گرفته‌اند علیرغم انتقادات فراوان و تحمیل هزینه‌های قابل توجه به ساترا، بر همگان آشکار و مبرهن گردیده است»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *