مدیر مرکز تئاتر مولوی از برگزاری جلسات اکران فیلم‌تئاترهای آثار داخلی و خارجی به همراه جلسات نقد و بررسی آثار از بهمن سال جاری در این مرکز تئاتری خبر داد.
امیرحسین حریری مدیر مرکز تئاتر مولوی درباره برنامه‌های این مجموعه تئاتری، به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر این مجموعه میزبان نمایش «پیکرتراشی» به نویسندگی حسن برزگر و کارگردانی پریسا محمدی است که تا چند روز آینده اجراهای پایانی خود را سپری می‌کند. استقبال خوبی از اجرای این نمایش صورت گرفت و امکان تمدید آن هم وجود دارد که در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.
وی ادامه داد: بعد از پایان اجرای نمایش «پیکرتراشی»، ۲ نمایش جدید در سالن‌های اصلی و کوچک روی صحنه خواهند رفت که بعد از گذراندن مراحل پایانی اخذ مجوز، نام این آثار اعلام می‌شود. بعد از اجرای این ۲ اثر نیز، مرکز تئاتر مولوی به استقبال جشنواره تئاتر فجر می‌رود.
حریری درباره برنامه‌های آموزشی مدنظر برای برگزاری در مرکز تئاتر مولوی، توضیح داد: در فاز آموزشی همانطور که وعده داده شده است، با شروع ترم آتی تحصیلی مجددا شروع به کار خواهیم کرد. امیدواریم شرایطی فراهم شود که بتوانیم دوره هفتم نمایشنامه‌خوانی مولوی را برگزار کنیم. اگر به هر دلیلی در سال جاری این برنامه آغاز نشود، فراخوان آن را امسال منتشر می‌کنیم و برگزاری آن نیز در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ خواهد بود.
مدیر مرکز تئاتر مولوی همچنین از برگزاری جلسات اکران و نقد و بررسی فیلم‌تئاتر در این مرکز خبر داد و گفت: از بهمن سال جاری و با آغاز ترم آتی تحصیلی جلسات اکران و نقد و بررسی فیلم‌تئاترهای به روز را برگزار خواهیم کرد.
وی در پایان گفت: فیلم‌تئاترهای برگزیده ایران و جهان به صورت تحلیلی و پژوهشی، اکران و نقد و بررسی می‌شوند تا علاوه بر اکران آثار، مباحث مرتبط آموزشی و تخصصی هم مدنظر قرار گیرند. امیدوارم بعد از برگزاری جشنواره تئاتر فجر، تا پایان سال، ۲ جلسه از این برنامه را برگزار کنیم و در سال آینده نیز یک روز در هفته را به طور مشخص به این رویداد اختصاص دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *