14:20

تهران- ایرنا- با توجه به نتایج یک تحقیق میدانی که به سفارش تهیه کنندگان مجموعه سینمایی «جیمز باند» انجام شد، ادریس البا به عنوان محتمل‌ترین گزینه برای جایگزینی دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ مطرح است.
به گزارش ایرنا به نقل از مووی وب، پس از آن که دنیل کریگ برای همیشه با دنیای جیمز باند خداحافظی کرد، شایعات درباره جایگزین او در نقش مامور ۰۰۷ بالا گرفتند؛ تاکنون رگی-ژان پیج، هنری کویل، آیدان ترنر، تام هاردی و ادریس آلبا به عنوان گزینه‌های موجود مطرح شده‌اند. با وجود این گفته می‌شود تهیه کنندگان مجموعه جیمز باند با توجه به نتایج تحقیقات میدانی که اخیرا انجام شده است، آلبا را برای بازی در این نقش در نظر گرفته‌اند.
این بازیگر ۴۹ ساله بریتانیایی در سال ۲۰۱۹ اعتراف کرده بود دوست دارد نقش جیمز باند را بازی کند. وی در این باره گفته بود: جیمز باند یک شخصیت رویایی، به یادماندنی و محبوب است که مخاطبان را در سفری برای فرار از واقعیت با خود همراه می کند. اگر کسی از من می‌پرسید که دوست دارم نقش جیمز باند را بازی کنم قطعا جوابم مثبت می‌بود.
آلبا علاوه بر ابراز تمایل به بازی در نقش جیمز باند، درباره بازی در نقش شخصیت منفی قسمت بعد از این مجموعه نیز چیزهایی گفته بود. سازندگان جیمز باند آن زمان آلبا را برای این نقش نمی‌خواستند. یک منبع آگاه به تازگی در گفت‌وگو با روزنامه سان در این باره گفت: مدت هاست که ادریس (آلبا) برای بازی در نسل بعد از داستان جیمز باند مطرح شده است و سال گذشته به عنوان بازیگر نقش ضدقهرمان داستان مورد بررسی قرار گرفت. با وجود این، گفت‌وگوها درباره این که وی نقش اصلی فیلم را بازی کند دوباره شروع شده است چون تهیه کنندگان پس از انجام یک تحقیقات میدانی پنهانی به محبوبیت بالای او پی بردند. آلبا در بین طیف متنوعی از سینما دوستان که به شرکت در این تحقیقات دعوت شده بودند، رتبه بالایی به دست آورد. شرکت کنندگان در این تحقیق نمی‌خواستند این بازیگر نقش منفی داستان را بازی کند و می خواستند قهرمان فیلم باشد.
البا که اخیرا ستاره سریال جنایی موفق شنود (The Wire) و ماندلا: راه طولانی به آزادی (Mandela: Long Walk to Freedom) بوده است، به تازگی بازی در نسخه سینمایی سریال جنایی لوتر را به اتمام رساند و پروژه بعدی او که فیلم فانتزی و حماسی سه هزار سال حسرت است، ۳۱ اوت (۹ شهریور ۱۴۰۱) روی پرده نقره‌ای خواهد رفت.
آخرین حضور دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ این فیلم را به یکی از بزرگترین فیلم‌های مجموعه جیمزباند تبدیل کرد؛ زمانی برای مردن نیست هم در اکران افتتاحیه رکورد جدیدی به جا گذاشت هم موفق شد به لطف استقبال گیشه بین‌المللی عنوان پرفروش‌ترین فیلم گیشه پساکرونا را به خود اختصاص دهد، عنوانی که مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست از او ربود.
فیلم زمانی برای مردن نیست به کارگردانی کری فوکوناگا و بازی چهره‌هایی چون دنیل کریگ، لیا سیدو، بن ویشاو، نائومی هریس، رالف فینس، کریستف والتز، رامی مالک، آنا د آرماس و لاشانا لینچ با بودجه ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون دلاری ساخته شده و با دو ساعت و چهل و سه دقیقه زمان پخش طولانی‌ترین فیلم در مجموعه جیمز باند است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *