بازیگر سرشناس هالیوود با ساندرا بولاک در یک فیلم هم‌بازی می‌شود تا حضور وی در فیلم خودش را جبران کند.
به گزارش مهر به نقل از نیوز، برد پیت نقشی کوتاه در فیلم اکشن-کمدی «شهر گمشده دی» برعهده گرفت. به این ترتیب بازیگر ۵۷ ساله به ساندرا بولاک و چنینگ تیتوم در این فیلم می‌پیوندد.
گفته شده پیت برای جبران حضور ساندرا بولاک در فیلم «قطار سریع‌السیر» این نقش را پذیرفته است. بولاک ۵۶ ساله در این فیلم برای نخستین بار در فیلمی با حضور پیت ظاهر شد.

«شهر گمشده دی» یک کمدی ماجراجویی با بازی بولاک در نقش یک رمان‌نویس منزوی است که با شخصیت حامی کتابش به یک تور معرفی کتاب می‌روند و درگیر یک آدم‌ربایی می‌شوند.

بولاک به تازگی نقش کوتاه خود را در فیلم «قطار سریع‌السیر» به پایان برد. این فیلم اکشن و دلهره‌آور را دیوید لیچ ساخته است و برد پیت نقش اصلی آن را برعهده دارد. گفته شده بیشتر صحنه‌های اکشن را نیز خود پیت بازی کرده است. در این فیلم که با اقتباس از رمانی از کیتارا ایساکا ساخته شده‌، پنج آدمکش حرفه‌ای خود را در یک قطار شینکانسن ژاپنی می‌بینند و می‌فهمند که مأموریت همه آنها مشترک است.

از نقش‌های جدید برد پیت می‌توان از نقش‌آفرینی در فیلم «بابل» به کارگردانی دمین شازل یاد کرد.

برد پیت همچنین از اهدا کنندگان جوایز اسکار امسال در کنار چهره‌هایی چون هریسون فورد، هالی بری و رییس ویترسپون است که ۲۵ آوریل برگزار می‌شود.

«شهر گمشده دی» قرار است سال ۲۰۲۲ اکران شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *