فرهنگسرای سرو مجالس تعزیه‌خوانی «تعزیت خورشید» را در بوستان لاله منطقه ۶ برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای سرو، مجالس تعزیه خوانی «تعزیت خورشید» با هدف برگزاری مجلس سوگواری برای سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش در دهه دوم محرم در بوستان لاله منطقه ۶ تهران برگزار می‌شود.
فرهنگسرای سرو نیز میزبان مجالس تعزیه خوانی در بوستان لاله خواهد بود و به مدت ۱۰ شب در این مکان در فضای باز اجرا خواهد داشت.
مجالس تعزیه حجه الوادع امام حسین (ع)، مسلم بن عقیل (ع)، شهادت طفلان مسلم(ع)، شهادت حربن یزید ریاحی، طفلان حضرت زینب (س)، شهادت حضرت علی اکبر(ع)، شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالحسین(ع)، از جمله عناوینی است که توسط گروه‌های تعزیه‌خوانی به اجرا در می‌آید.
براساس این گزارش مجلس تعزیه خوانی «تعزیت خورشید» از ۲۹ مرداد تا ۷ شهریور از ساعت ۱۷:۳۰ در بوستان لاله تهران، جنب آبنما برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه که در فضای باز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود می‌توانند به خیابان کارگر شمالی بالاتر از بلوار کشاورز مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۱۸۳۷ یا 88881879تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *