13:54

همزمان با آغاز فصل نو، فصل دوازدهم مسابقه استعدادیابی «یک دو صدا» با موضوع شاهنامه خوانی از دوشنبه 29 اسفند از رادیو ایران پخش می شود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده مسابقه استعدادیابی «یک دو صدا» اعلام کرد: هر چند فصل دهم مسابقه هنوز به پایان نرسیده و همچنان اداره دارد ولی به دلیل فرارسیدن ایام نوروز فصل جدیدی را برای مسابقه «یک دو صدا» کلید زدیم که به صورت ویژه در ایام نوروز ۱۴۰۲ پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: در این فصل به موضوع شاهنامه خوانی پرداختیم و این مهم را در رشته‌های نقالی، قوالی، قصه‌گویی و خوانش شاهنامه برگزار کردیم.
داوران فصل دوازدهم مسابقه «یک دو صدا» عبارتند از: دکتر داریوش گودرزی شاهنامه پژوه و مدرس دانشگاه، مرشد ابوالفضل ورمزیار نقال و پرده خوان، رضا خضرایی مجری و گوینده رادیو و ساجد قدوسیان، کارگردان و برنامه ساز رادیو، اجرای این مسابقه بر عهده نسیم رفیعی است و سمیه رنجکش این رقابت را روایت می‌کند.
فصل دوازدهم مسابقه «یک دو صدا» در اسفند ۱۴۰۱ تولید شده و در ایام نوروز روانه آنتن می‌شود.
قدوسیان افزود: برای اینکه هیجان مسابقه از بین نرود از داوران در خواست شد تا جداگانه نظرات و نمرات خود را لحاظ کنند و مخاطبان و شرکت کنندگان و حتی داوران زمان پخش برنامه از نتایج مطلع شوند.
گفتنی است مسابقه «یک دو صدا» در ایام نوروز از دوشنبه 29 اسفند هر روز ساعت 16:00 به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *