گله سحر جعفری جوزانی از پزشکی که فکش را فلج کرد


سحر جعفری جوزانی با انتشار ویدیویی از یک خطای پزشکی که به فلج شدن فکش منجر شده، صحبت کرده است.
به گزارش ایسنا، سحر جعفری جوزانی ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از فلج شدن فکش به خاطر اشتباه یک پزشک خبر داد؛ این بازیگر که به سختی و با نگه داشتن فکش می‌توانست صحبت کند نام دکتر و آدرس مطبش را هم در این ویدیو اعلام و تاکید کرد که قبلا برای چنین موردی شکایت کرده که به جایی نرسیده و ترجیح داده حالا مشکلش را علنی بگوید.
سحر جعفری جوزانی در ابتدای این ویدیو گفت: در انتخاب پزشکتان برای هر موردی که هست خیلی زیاد تحقیق کنید و از آدم‌هایی که پیششان رفته‌اند سوال کنید. زیرا ما به همان اندازه که پزشکانی داریم که من تمام قد مقابلشان می‌ایستم چه در ایران و چه در خارج از ایران و افتخار می‌کنم که ایرانی هستم، به همان اندازه امیدوارم کمتر باشند پزشکان بی وجدانی که فقط به فکر پول و منافع هستند و نه سلامتی بیمارشان که متاسفانه من دوبار به این موضوع دچار شدم. الان نزدیک به یک ماه است که خودم را جمع و جور کردم و سعی کردم این موضوع را حتما با شما مطرح کنم.
بازیگر سریال‌های طنز تلویزیونی در بخش دیگری از این ویدئو، با یادآوری اینکه قبلا هم چنین مشکلی داشته و شکایت کرده است، در عین حال گفت: به همه دکترهای خوب و انسان دوست تعظیم می‌کنم. کاش این دکترهای بی وجدان نسلشان کمتر شود. مراقب خودتان باشید.

1 دیدگاه

  • وقتی که مهران مدیری سال 93 مجموعه “در حاشیه ” را ساخت؛ پزشکان، چه مظلوم نماییهایی که نکردند… درحالیکه همان موقع هم اکثر خانواده ها، تجربه هایی شبیه آنچه که در این سریال طنز اتفاق میفتاد را داشتند. ( از جمله خانواده خودم) ولی متاسفانه با شکایت و دادخواهی هم حتی به جایی نرسیده بودند و این قشر که اتفاقاً بخاطر حساسیت کارشان، باید بیشتر زیر ذره بین باشند و احساس مسئولیت داشته باشند؛ در ایران نمیدانم به کدام دلیل از هر مواخذه ای مصون هستند و حتی در موارد متعددی که منجر به مرگ بیماران میشود هم یا محاکمه نمیشوند و یا از طرف مجامع قضایی برائت میگیرند! / خوشحالم که خانم جعفری در این مورد سکوت نکردند و چون احقاق حقی نشده؛ از تریبونی که در اختیار دارند استفاده کرده و در مورد چنین پزشکان بی مسئولیت و متقلبی، به مردم اطلاع رسانی کردند. به امید بهبودی خانم جعفری و برقراری حق و عدالت در بین همه اقشار جامعه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *