9:56

بازیگر نقش کاووس در سریال «نون.خ» درباره چگونگی حضورش در این سریالتوضیح داد و بیان کرد که پیش از این ۳۰ سال در گروه نجات بوده و از طریق هلی کوپتربه مردم امدادرسانی کرده است.

ماشاالله وروایی بازیگر سریال «نون.خ» که این شب ها از شبکه یک سیما پخش میشود درباره حضورش در این سریال از اولین فصل مجموعه به مهر بیان کرد: من پیش از بازی در سریال «نون.خ» در صداوسیمای کرمانشاه فعالیت داشتم و بعداز فراخوانی که دادند به این سریال پیوستم.

وی درباره پیشنهادها بعد از بازی در این سریال بیان کرد: اگر پیشنهاد خوبی باشد بهتهران می روم اما چون باید برای ما شهرستانی ها هتل بگیرند و یا امکانات دیگریبرایمان فراهم کنند کمتر از ما سراغ می گیرند. البته برخی از بازیگران هم بعد از سریال«نون.خ» و شهرت در این سریال به تهران رفته اند و در آنجا ساکن شدند مثل کاظمنوربخش که در بیجار زندگی می کرد و همشهری سعید آقاخانی بود ولی الان چند سالاست که در تهران خانه گرفته است و به این ترتیب در پروژه های دیگر هم می تواندبازی کند.

با فراخوان وارد سریال «نون.خ» شدم

این بازیگر درباره فراخوان سریال نیز گفت: من در کرمانشاه فعال بودم، گفتند میخواهند برای یک سریال بازیگر بگیرند، مصطفی تنابنده به همراه سیروس میمنت آمدهبود. عده زیادی هم در خود شهر برای آن فراخوان جمع شده بودند. نوعی پرسش وپاسخ انجام شد و هفته بعد به تهران رفتیم و بعد توسط سعید آقاخانی از ما تستگرفتند. چهار یا پنج نفر برای نقش کاووس انتخاب شده بودند که در نهایت این نقشبه من رسید.

4953773.jpg

بازیگر نقش عمو کاووس درباره شخصیتی که ایفا می کند، عنوان کرد: من این نقش رامی شناسم چون زمانی به همراه برخی از همکارانم به روستاها می رفتیم و برنامه هایشبانه می ساختیم که کل آبادی در یک سالن جمع می شدند و تماشا می کردند.

وی درباره بازخوردهای مردمی نیز بیان کرد: مردم می گویند کاووس خیلی خوب است. می گویند خیلی طبیعی هستید. از اینکه در قصه ها به خود منطقه پرداخته شدهاست، خوشحال هستند چون همه این قصه ها به نوعی واقعیت دارد. مثلا فصل اولدرباره تخمه شورآباد بود یا در یکی از فصل ها به داروهای گیاهی که در دشت و کوههای کرمانشاه وجود دارد، پرداخته شد.

برای بازی در این فصل از سریال ۶ ماه در سفر بودیم

این بازیگر درباره چالش سفر در فصل پنجم سریال و اتفاقات آن عنوان کرد: ما ۶ ماهدر سفر بودیم، مسیر هم دور بود و در مسیر حرکت اتفاقات گوناگونی رخ داد. قصههم این است که صنایع دستی خود را به کرمان برسانیم تا گلیم و جاجیم و گیوه هایکردی در نمایشگاهی عرضه شود. نوری هم پرنده ای را با خودش می آورد که آن همداستان های دیگری دارد که به سیستان و بلوچستان ختم می‌شود.

وی اضافه کرد: در قسمت های آینده کولبری هم داریم و اگرچه این چند ماهسختیهای زیادی داشت اما ما با جان و دل بازی میکردیم.

وروایی در پایان با اشاره به حضورش در گروه نجات هلی کوپتر بیان کرد: من البتهکارهای سختی داشته ام و این سختیها را با عشق میپذیریم. من ۳۰ سال در هلیکوپتر و در گروه نجات بودهام و حتی قبل از اینکه هلال احمر به وجود بیاید ما بودیمکه به خیلی ها در حوادث کمک میکردیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *