10:33

فیلم سینمایی «گردو» در جشنواره بین‌المللی فیلم شارجه نمایش داده و نامزد بهترین فیلم بلند شد.
به گزارش روابط عمومی فیلم، «گردو» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی در جشنواره بین‌المللی فیلم شارجه نمایش داده شد.
هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شارجه جمعه ۲۳ مهرماه به کار خود پایان داد و برگزیدگان معرفی شدند. فیلم «گردو» نامزد دریافت جایزه در بخش بهترین فیلم بلند بود. این دوره جشنواره از ۱۸ تا ۲۳ مهرماه به صورت آنلاین برگزار شد.
آنا نعمتی، مهرنوش مقیمی، محسن عالم‌زاده، مهدی مرعشی، مریم نیک‌آیین، محمدمبین یوسفی، سیدرادین صمدی و فاطمه مجیبیان بازیگران این فیلم هستند. فیلمنامه فیلم را مارال سجادی و محمدرضا حاجی غلامی نوشته‌اند.
این فیلم داستان کودکی است که بابت گناهی که مرتکب شده احساس می‌کند دست‌هایش در حال سیاه شدن است و این موضوع همزمان با اختلاف پدر و مادرش و جدایی آنهاست. او در سفر به روستایی دورافتاده در کویر همراه با مادرش به بهانه تماشای خسوف وارد چالش پذیرفتن و باور این دو موضوع گناه و جدایی می‌شود.
همکاران این پروژه عبارتند از تهیه کننده: سیداحد میکاییل زاده، مدیر برنامه‌ریزی: محمدحسن یاسایی، دستیار کارگردان: ولی اویسی، طراح صحنه و لباس: ابوالفضل سلیمی دربرزی، چهره پرداز: ساقی شاهمرادی، طراح جلوه‌های ویژه بصری: علی تصدیقی، مدیر صدابرداری: طاهر پیشوایی، موسیقی: محمدعلی نجف‌پور، طراحی و ترکیب صدا: طاهر پیشوایی، مدیر تولید: وحید مشاری، مدیر فیلمبرداری: رامین راستجو، تدوین: آرش تیمورنژاد و زهره صباغیان، عکاس: امید عابدی.
«گردو» پیش از این در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم لوکاس آلمان و فیلمون بلژیک حضور داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *