واکنش به بیانیه خانه سینما

12:33

کیهان نوشت: خانه سینما در بیانیه‌ای تهدید کرد که «اگر سینماگران بازداشتی فورا آزاد نشوند دست به اعتصاب می‌زنیم» که این یک فرصت مغتنم برای سینمای ایران است!
به گزارش سایت انتخاب، کیهان نوشت: خانه سینما در بیانیه‌ای تهدید کرد که «اگر سینماگران بازداشتی فورا آزاد نشوند دست به اعتصاب می‌زنیم» که این یک فرصت مغتنم برای سینمای ایران است!
خانه سینما که طی این مدت در مقابل شهادت ده‌ها نفر از مردم و نیروهای مدافع وطن توسط تروریست‌ها و اراذل اجاره ای، تلاش در جهت تجزیه کشور و پمپاژ گسترده و بی‌سابقه دروغ توسط رسانه‌های بیگانه با هدف ایجاد ناآرامی سکوت کرده بود، در واکنش به بازداشت برخی سینماگران به اتهاماتی چون نشر اکاذیب و همراهی با رسانه‌های بیگانه عصر روز دوشنبه ۳۰ آبان بیانیه‌ای را صادر کرد.
در بخشی از این بیانیه که محتوای آن شباهت زیادی به محتوای رسانه‌های ایران‌ستیز دارد آمده است: «در صورتی که تهدیدها و بازداشت‌ها پایان نیافته و سینماگران بازداشت شده آزاد نشوند، از اعضای خود خواهد خواست دست به اعتصاب زده، از همکاری با پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی خودداری کرده و در برابر سازمان سینمایی تحصن کنند.» تهدید خانه سینما در این بخش از بیانیه مذکور، در صورت عملی شدن یک فرصت برای سینمای ایران خواهد بود تا برخی عناصر نفوذی که مشغول ارتزاق از بیت‌المال هستند و به ناحق در پروژه‌های سینمایی مورد استفاده قرار گرفته‌اند، به این طریق از عرصه سینما محو شوند.

1 دیدگاه

 • بیچاره مردمی افراد به اصطلاح هنرمندش دنبال یکی شدن توالت خانم و اقا است و برای این خواسته اش از مردم از تمام اقشاری که تحت احساسات و تعلیم هستند و قومیت ها برای یکی کردن توالت خانم و اقا استفاده می کنند.😩😩😩👽👽👽

  بدگهر را علم و فن آموختن
  دادن تیغی به دست راه‌زن

  تیغ دادن در کف زنگی مست
  به که آید علم ناکس را به دست

  علم و مال و منصب و جاه و قران
  فتنه آمد در کف بدگوهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.