کری مولیگان و زویی کازان در فیلم سینمایی «او گفت» که جزئیات رسوایی هاروی واینستین را روایت می‌کنند، بازی خواهد کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از رویترز، با اعلام کمپانی یونیورسال تولید اولین فیلمی که داستان آن به طور مستقیم بر رسوایی هاروی واینستین تهیه کننده هالیوودی تمرکز می‌کند، از تابستان آغاز خواهد شد.
این فیلم سینمایی به نام «او گفت» بر اساس کتابی به همین نام است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این کتاب در مورد تحقیقات نیویورک تایمز در رابطه با ادعا‌های سوء رفتار جنسی هاروی واینستین نوشته شده است.
کری مولیگان و زویی کازان، در مراحل نهایی توافق برای بازی در نقش دو خبرنگاری هستند که کتاب اصلی را نوشته اند و در اکتبر سال ۲۰۱۷ نیز برای گزارش‌های خود جایزه پولیتزر دریافت کردند. بعد از گزارش‌های اولیه‌ای که در نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شد، در حدود ۱۰۰ نفر اتهامات سوء رفتار جنسی علیه واینستین را مطرح کردند که پیش از این یکی از چهره‌های قدرتمند هالیوود محسوب می‌شد. او در سال ۲۰۲۰ به ۲۳ سال زندان محکوم شد.
اگرچه رسوایی واینستین، موضوع تعدادی از آثار مستند بوده و تعدادی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی هم از این داستان الهام گرفته اند، اما فیلم «او گفت» اولین فیلمی است که به طور مستقیم به این موضوع می‌پردازد. فیلمنامه این اثر توسط ربه‌کا لنکوویچ برنده اسکار نوشته خواهد شد و ماریا شریدر فیلمساز آلمانی، آن را کارگردانی می‌کند. تاریخ اکرانی برای این فیلم در نظر گرفته نشده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *