12:26

فیلمبرداری فیلم «بلیت بهشت» با بازی جورج کلونی و جولیا رابرتز به دلیل تداوم بحران شیوع کرونا متوقف شد.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ورایتی، به راه افتادن موج جدیدی از شیوع کرونا در ایالت کوئینزلند استرالیا، فیلمبرداری بلیت بهشت را متوقف و کلونی و رابرتز را راهی آمریکا کرد.
فیلمبرداری بلیت بهشت سال گذشته در چند لوکیشن در کوئینزلند آغاز شد و تنها دو هفته تا پایان فاصله داشت. بنابر گزارش‌های محلی کار ساخت این فیلم کمدی- عاشقانه به مدت سه ماه متوقف خواهد شد اما در حقیقت روشن نیست که دوباره چه زمانی تیم می‌تواند دوربین‌ها را روشن کند.
فیلم بلیت بهشت به کارگردان اول پارکر (Ol Parker) داستان یک زوج سابق را روایت می‌کند که برای منصرف کردن دخترشان از ازدواج با غریبه‌ای که به تازگی با او آشنا شده، به جزیره بالی سفر می‌کنند. در ساخت این فیلم از جزیزه ویت ساندی استرالیا برای نمایش بالی استفاده می‌شود.
این فیلم ابتدا قرار بود در روز ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ (۸ مهر ۱۴۰۱) اکران شود اما تا ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ (۲۹ مهر) به تاخیر افتاد و حالا با این تعطیلی سه ماهه احتمالا تاریخ جدیدی برای نمایش آن اعلام خواهد شد.
اگرچه شیوع سویه اومیکرون باعث بالا رفتن آمار ابتلا به کرونا در استرالیا شده است، شدت همه‌گیری در ایالات مختلف این کشور متفاوت است. ایالت کوئینزلند در اواسط ماه دسامبر (دی ماه) مرزهای داخلی خود را باز کرد و با این کار روند ابتلا به کرونا در این ایالت استرالیایی صعودی شد. مقامات این ایالت روز گذشته (سه‌شنبه، ۲۸ دی) با اشاره به ۱۶ هزار مورد ابتلای جدید و ۱۶ نفر فوتی، بالاترین آمار تلفات ناشی از موج شیوع اومیکرون را اعلام کردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.