12:46

نمایش خیابانی «لبخند با طعم ماسک» به کارگردانی محسن مسعودی‌فر با محوریت کرونا، آموزش و آگاهی با چاشنی روایتی فانتزی در تلویزیون تئاتر ایران در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، نمایش لبخند با طعم ماسک جزو آثار بخش مسابقه نمایش‌های محیطی سی ونهمین دوره جشنواره تئاتر فجر بوده و سال ۱۳۹۹به مدت زمان ۱۵ دقیقه در پهنه رودکی تهران برای عموم اجرا شده است.

این اثر نمایشی به صورت موزیکال و فانتزی طراحی شده و در این اثر ماجرای رقابت بین کادر درمان و مدافعان سلامت با تیم کرونا اجرا می‌شود.

نمایش لبخند با طعم ماسک با توجه به شرایط کرونایی کشور، سعی بر فرهنگ‌سازی و نیز شناسایی و مقابله با مشکلاتی دارد که از رعایت نکردن موارد بهداشتی پدید می‌آید.

در فیلم‌تئاتر لبخند با طعم ماسک هنرمندان تئاتر نیشابور چون محمد طاغونی، شادی امینی، متینا اسلامی، مبینا عین آبادی، امیرمهدی ناصری، مبینا دهنوخلجی، نداشیرازی، رضاثنایی، مهدی خانلقی، رضا بوژمهرانی، اشکان داوری، پرنیان مسعودی‌فر، محمد عادلی، مرتضی جهان‌دوست، امیر آتشی، آرین دهنوی و عطیه یزدانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کرونا، آموزش و آگاهی با چاشنی فانتزی در تلویزیون تئاتر ایران

محسن مسعودی‌فر، کارگردان این نمایش از فعالان و هنرمندان جوان تئاتر خراسان و شهر نیشابور است و در کارنامه خود، سابقه کارگردانی نمایش‌های موفقی چون سیاه‌بازی قصه باغ زالزالک نوشته داوود فتحعلی‌بیگی، رقصی چنین نوشته محمد رضایی راد، تهران ۱۳۹۰ خورشیدی، قصه ملک جمشید، فراتر از صداقت، هفت شهر عشق، عروسی اجباری، انتظار با چادر سیاه و… را دارد.

این روزها که کرونا شرایط نه‌چندان مساعدی را ایجاد کرد، شاید دیدن فیلم‌تئاتر لبخند با طعم ماسک برای مخاطبان و علاقه‌مندان این امیدواری را ایجاد ‌کند که می‌توان با رعایت توصیه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، این دوره سخت را پشت سر گذاشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *