کتاب گویای «شیوع»، داستانی درباره پاندمی و واکسیناسیون


کتاب گویای «شیوع» با نگاهی به همه گیری ویروس کرونا و موضوع واکسیناسیون عمومی تولید و منتشر شده است.
به گزارش روابط عمومی، کتاب گویای «شیوع» به داستان همه‌گیری بیماری در میان کارگران یک منطقه پالایشگاهی می‌پردازد. ویروسی که کارگران را از پا در می‌آورد و از جمعیت پزشکان و کادر درمان شهر تنها چهار پزشک زنده می‌ماند. در این وضعیت، سیستم بهداشت عمومی تصمیم به واکسیناسیون همگانی می‌گیرد اما عده‌ای سودجو با ‌قاچاق واکسن شرایط را سخت‌تر ‌می‌کنند.
کتاب گویای «شیوع» توسط هدی فلاح تهیه و کارگردانی شده ‌و امیر محمد صمصامی روایت این اثر را برعهده داشته است. همچنین محمدرضا چرختاب و نگین خواجه‌نصیر از بازیگران این کتاب گویا هستند. این اثر که برگرفته از نمایشنامه «تیفوس» اثر ژان پل سارتر است به قلم هدی فلاح و با مشاوره دکتر رضا رئوفی، دکتر غزل سندگل و دکتر ایمان انصاری بازنویسی و اقتباس شده است.
کتاب گویای شیوع توسط پایگاه کتاب گویای ایران صدا تهیه و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است و مخاطبان می‌توانند برای مطالعه کتاب به اینجا مراجعه کنند.
علاقه مندان برای مطالعه این کتاب می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *