‎پیش‌بینی می‌شود اکران «درون بیرون ۲» حس شادی را دوباره برای پیکسار رقم بزند.
به گزارش مهر به نقل از ورایتی، در حالی که برآورد می‌شود دنباله فیلم موفق «درون بیرون» در سال ۲۰۱۵ در روزهای افتتاحیه خود بتواند فروشی ۸۰ تا ۹۰ میلیون دلاری را در داخل آمریکا تجربه کند، چنین موفقیتی می‌تواند آغاز دور جدیدی از موفقیت‌ها برای پیکسار باشد. این در حالی است که با چنین موفقیتی این انیمیشن می‌تواند از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال تا به اینجا که شامل «تلماسه: قسمت دوم» با افتتاحیه ۸۲.۵ میلیون دلاری و «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» با فروش افتتاحیه ۸۰ میلیون دلاری بود، جلو بیفتد.
از آنجا که این فیلم تنها فیلم جدید آخر هفته خواهد بود، احتمالاً به راحتی می‌تواند «پسرهای بد: بران یا بمیر» ویل اسمیت را به مکان دوم براند.
«المنتال» یا «بنیادی» که تابستان پیش اکران شد بدترین افتتاحیه پیکسار را با ۲۹.۶ میلیون دلار به نام خود کرد و «لایتیر» که فیلمی از دنیای «داستان اسباب‌بازی» در سال ۲۰۲۲ بود، افتتاحیه ۵۰ میلیون دلاری را تجربه کرد. در حالی که «المنتال» در نهایت ۴۹۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت که بسیار بهتر از آغاز کار نامناسبش بود، اما «لایتیر» که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده بود کارش را با ۲۲۶ میلیون دلار به پایان برد.
پیکسار که زمانی با ساختن انیمیشن‌هایی مانند «داستان اسباب‌بازی»، «در جست و جوی نمو»، «شگفت‌انگیزان»، «بالا» و «وال-ای» استاندارد طلایی فیلم‌های خانوادگی را تعیین می‌کرد، با فرستادن پشت سرهم ۳ فیلم متوالی «روح»، «لوکا» و «قرمز شدن» به دیزنی پلاس برای پشتیبانی از سرویس استریم جدید این شرکت در دوران پاندمی، به نوعی موجب شد تا مخاطبان خانوادگی عادت کنند تا در خانه بنشینند و منتظر نمایش چنین فیلم‌هایی باشند. همه این سیاست‌ها موجب شد تا این کمپانی به تازگی ۱۷۵ کارمند یا ۱۴٪ از نیروی کار خود را اخراج کند تا بتواند بر فیلم‌های بلند سینمایی تاثیرگذار تمرکز کند.
سینماداران معتقدند «درون بیرون ۲» که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده از طنز و جذابیتی برخوردار است که می‌تواند موفقیت فیلم نخست را تکرار کند. «درون بیرون» سال ۲۰۱۵ با افتتاحیه ۹۰.۵ میلیون دلار در داخل آمریکا، در نهایت ۳۵۶ میلیون دلار در داخل و ۸۵۸.۸ میلیون دلار در سطح جهانی کارش را به پایان برد.
انتظار می رود دنباله این فیلم که از همین آخر هفته در سطح بین‌المللی نیز اکران می‌شود، از نمایش در ۶۰ درصد بازارهای خود ۵۰ میلیون دلار به دست آورد و موفقیت فیلم نخست را در گام اول تکرار کند.
«درون بیرون ۲» به کارگردانی کلسی مان که نخستین فیلم بلندش را کارگردانی می کند، درباره یک دختر جوان به نام رایلی و احساساتی است که در سرش وجود دارد. رایلی با گذراندن دوران بلوغ، احساسات جدیدی از جمله اضطراب با صداپیشگی مایا هاوک، حسادت با صداپیشگی آیو ادبیری، خجالت با صداپیشگی پل والتر هاوزر و نوستالژی با صداپیشگی ژون اسکوییب را کشف می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *