پیام آرنولد به مخالفان ماسک؛ احمق‌های به تمام معنا!


آرنولد شوارتزنگر با افزایش شمار مبتلایان به کووید نوع دلتا، پیامی برای هم‌وطنان آمریکایی‌اش فرستاد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، آرنولد شوارتزنگر همزمان با افزایش شمار مبتلایان به کووید نوع دلتا، پیامی برای هم‌وطنان آمریکایی‌اش فرستاد.
ستاره «ترمیناتور» به مخالفان پوشیدن ماسک می‌گوید: «مرده شور آزادی تان.»
شوارتزنگر 74 ساله گفت که بشریت به جای تمرکز بر اقدامات پیشگیرانه ای که بر آزادی های شخصی تأثیر می گذارد ، باید به متخصصان در این زمینه گوش دهد.
“یک سال و نیم گذشته، ما هنوز در بلاتکلیفی هستیم و هنوز افرادی در انکار همه‌گیری زندگی می‌کنند ، هنوز افرادی هستند که به ماسک اعتقاد ندارند، هنوز افرادی هستند که می‌گویند که خب، ما نمی دانیم لازم نیست فاصله‌گذاری اجتماعی انجام دهیم و از این جور حرف‌ها.»
و من فقط فکر می‌کنم که باید بارها و بارها به مردم یادآوری شود که متخصصان می‌گویند ما باید از ماسک استفاده کنیم ، به ویژه هنگامی که به مکان‌های بسته می روید ، متخصصان می‌گویند که هنوز هم باید مرتباً دستان خود را بشویید ، اما باید فاصله اجتماعی را رعایت کنید. به خصوص در حال حاضر با بازگشت نوع جدید ویروس ، که اکنون چهارمین موج است، ما واقعاً باید با هم همکاری کنیم. ”
“من همیشه می‌گویم که باید نقاط قوت خود را بشناسید و به متخصصان گوش دهید. اگر می خواهید در مورد ساخت عضلات دو سر بازویی بیاموزید ، به حرف من گوش دهید ، زیرا من عمرم را صرف مطالعه نحوه رسیدن به قله عالی این ورزش صرف کرده ام و به عنوان بزرگترین بدنساز تمام دوران لقب گرفته ام. همه ما تخصص های متفاوتی داریم. ”
“دکتر فاوچی و همه ویروس شناسان و اپیدمیولوژیست ها و پزشکان در طول زندگی خود بیماری ها و واکسن ها را مطالعه کرده اند ، بنابراین من به آنها گوش می دهم و از شما می خواهم که همین کار را انجام دهید. هیچکدام از ما با تماشای چند ساعت ویدیو بیشتر از آنها یاد نمی گیریم. ساده است: اگر خانه شما در آتش می‌سوزد ، به یوتیوب نروید ، با آتش نشانی لعنتی تماس بگیرید. اگر حمله قلبی دارید ، گروه فیس بوک خود را بررسی نمی کنید ، با آمبولانس تماس می گیرید. اگر نه پزشک به شما می گویند سرطان دارید و باید آن را درمان کنید وگرنه می می‌میرید و یک پزشک می گوید سرطان از بین می رود ، شما همیشه باید طرف نه پزشک باشید.»
در این مورد ، تقریباً همه متخصصان واقعی در سراسر جهان به ما می گویند واکسن ایمن است و برخی از افراد در فیس بوک می گویند که اینطور نیست. ”
فرماندار سابق کالیفرنیا درباره اهمیت پوشیدن ماسک در ادامه چنین توضیح داد: «ویروسی شیوع پیدا کرده – که انسان‌ها را می‌کشد. و تنها روش جلوگیری از آن واکسن زدن، پوشیدن ماسک، رعایت فاصله‌گیری اجتماعی، شستن همیشه دست‌ها، و فکر نکردن به این است که «آزادی من از بین رفته.» نه، مرد شور آزادی شما. چون با آزادی وظایف و مسئولیت‌هایی می‌آید. نباید فقط بگویید: «یکسری، چیزها حق من است.» وقتی دیگران را آلوده می‌کنید مسئله جدی می‌شود.»
شوارتزنگر ادامه می‌دهد: «بله این آزادی را دارید که ماسک نپوشید. اما می‌دانید مسئله چیست؟ چون ماسک نمی‌پوشید یک احمق به تمام معنا هستید. نمی‌خواهم [کسی را مقصر کنم]، اما فقط می‌خواهم به همه بگویم که بیایید با یکدیگر همکاری کنیم. دست از مشاجره بردرید چون ویروسی وجود دارد و بهتر است که واکسینه شوید و ماسک بپوشید.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *