18:38

تامین برنامه شبکه پنج سیما برای نوروز ۱۴۰۲ آثار سینمایی جذاب و مهیجی را تدارک دیده است که هر روز ساعت ۹ صبح یک انیمیشن و ساعت ۱۳:۳۰ یک سینمایی جدید روی آنتن می‌برد.
به گزارش رسیده، این شبکه در نیمه اول فروردین با پخش آثاری چون: «دزدان دریایی آخرین گنج پنهان، جامه قهرمانی، اعلام اضطراری، راهزن، لاک‌پشت‌های جهش یافته نینجا، پوپر، قهرمانی به نام کوشینکا، سقوط، افسانه دره نقابداران» و… مخاطبان را به تماشای بهترین آثار سینمای جهان دعوت می‌کند.

ترتیب پخش فیلم های نوروزی شبکه تهران به شرح زیر است:
سه شنبه اول فروردین انیمیشن “سفر خرگوش های بازیگوش” محصول ۲۰۱۹ فرانسه روی آنتن می‌رود. سینمایی “دزدان دریایی آخرین گنج پنهان” محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی جیم هیونگ هوون در ژانر طنز نیز تماشایی می شود.
چهارشنبه دوم فروردین انیمیشن “کارآگاه کونان؛ گلوله سرخ”، محصول ۲۰۱۵ ژاپن تماشایی می شود و سینمایی “جامه قهرمانی” محصول ۲۰۲۲سینمای بالیوود در ژانر ورزشی نیز روی آنتن خواهد رفت.
در اولین پنجشنبه سال ۱۴۰۲ علاقمندان به آثار سینمایی می‌توانند انیمیشن “پوپر و شهر دودکش‌ها”، محصول ۲۰۲۲ ژاپن را بیننده باشند و سینمایی “اعلام اضطراری” محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی هان جائه رایم در ژانر حادثه‌ای را نیز تماشا کنند.
همچنین روز جمعه چهارم فروردین ماه، انیمیشن “گروه فکهای تکاور” محصول ۲۰۲۱ افریقای جنوبی و امریکا یکی دیگر از آثار برجسته هنر پوبانمایی است که در این روز تقدیم مخاطبان می‌شود. سینمایی “راهزن” محصول ۲۰۲۲ کانادا به کارگردانی آلان یونگار در ژانر حادثه ای نیز در همین روز پخش خواهد شد.
بینندگان و علاقه‌مندان به انیمیشن نیز می‌توانند شنبه پنجم فروردین “لاک‌پشت‌های جهش یافته نینجا” محصول ۲۰۲۲ بلژیک و امریکا را تماشا کنند. همچنین سینمایی”دردسرهای استعداد فراوان” محصول ۲۰۲۲ سینمای هالیوود به کارگردانی تام گورمیکان و هنرنمایی نیکلاس کیج نیز از آثار جذاب سینمای کمدی است.
یکشنبه ششم فروردین انیمیشن “رولد و بیتریکس، دم موش کنجکاو” محصول ۲۰۲۲ انگلستان، ساعت ۹ صبح تقدیم مخاطبان می شود و سینمایی “قهرمانی به نام کوشینکا” محصول ۲۰۲۲ چین به کارگردانی لو لی در ژانر تاریخی نیز پخش خواهد شد.
دوشنبه هفتم فروردین “انیمیشن مایکا دختری از کهکشان دیگر” محصول ۲۰۲۲ ویتنام پخش می شود و ساعت ۱۳:۳۰ بیننده سینمایی “بازگشت پاک کننده ها” محصول ۲۰۲۲ هالیوود به کارگردانی ژان پوگوئی در ژانر پلیسی و حادثه ای باشید.
بچه‌های دهه پنجاه و شصت خاطرات بیادماندنی و جذابی با گالیور و همراهانش دارند. از شما دعوت می کنیم سه شنبه هشتم فروردین انیمیشن “بازگشت گالیور” محصول ۲۰۲۱ اکراین و قبرس را با کوچکترها ببینید و سینمایی “شیادی” محصول ۲۰۲۲ مالزی به کارگردانی گز ابو باکار در ژانر طنز را ساعت ۱۳:۳۰ بیننده باشید.
چهارشنبه نهم فروردین انیمیشن “همه چیز درباره خواهرم” محصول ۲۰۲۰ روسیه در ژانر حادثه ای است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود و در همان روز سری به سینمای هلند می‌زنیم و سینمایی “تصاحب” محصول ۲۰۲۲ هلند در ژانر حادثه ای به کارگردانی ون دی ماند روی آنتن می بریم.
روز پنجشنبه دهم فروردین سینمایی “سقوط” محصول ۲۰۲۲ فرانسه در ژانر کمدی پخش می‌شود و جمعه یازدهم فروردین ماه سینمایی “افسانه دره نقابداران” محصول ۲۰۲۲ چین در ژانر ماجراجویی به کارگردانی دنیل لی روی آنتن می‌رود.
همچنین شنبه دوازدهم فروردین ماه سینمایی “دختر عزیزم” محصول ۲۰۲۱ در ژانر حادثه‌ای و با موضوع ضد امریکایی است که تماشایی خواهد شد.
در روز طبیعت یکشنبه سیزدهم فروردین نیز سینمایی “درنده” به کارگردانی بالتاسار کورماکور محصول مشترک ۲۰۲۲ ژاپن، ایسلند و امریکا در ژانر حادثه‌ای پخش می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *