18:53

در ادامه پخش فصل اول سریال طنز «نون خ»، فصل دوم این سریال نیز از پنج شنبه روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.
به گزارش روابط عمومی، فصل دوم سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی از امروز پنج شنبه ششم آبان هر شب ساعت 21 از این شبکه پخش خواهد شد.
داستان «نون خ۲ » با مرگ مه‌لقا خانم شروع می‌شود. او به دلیل بدهکار بودن وصیت می‌کند که خانه‌اش را بعد از مرگش بفروشند و پول طلبکاران را بدهند. در همین حین مهیار در سایتی غیرقانونی کار می‌کند که مشکلاتی را برای خانواده به وجود می‌آورد. پس از آن اهالی روستا به دلیل زلزله به صحرا می‌روند و در آن‌جا تا عادی شدن اوضاع صبر می‌کنند.
در این مجموعه که سال ۹۹ پخش شد و با استقبال بالای مخاطبان رو به رو شد، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، میرطاهر مظلومی، شقایق دهقان، حمید لولایی، سیروس میمنت، پاشا جمالی، مجید یاسر، سیدعلی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، نسرین مرادی و ماشاالله وروائی ایفای نقش کرده اند.
«نون خ» در فصل جدیدش حاوی یک اتفاق تازه در تیتراژ سریال بود. در تیتراژ و در انتهای قسمت پایانی این سریال از موسیقی‌های کردزبان‌ها استفاده شده‌است. تیتراژ سریال «نون خ» را در فصل اول حسین صفامنش خواند؛ اما در فصل دومِ این سریال، بخش فارسی هم به تیتراژ اضافه شد تا حسین صفامنش بخش کُردی و صادق آزمند هم بخش فارسی را بخواند.
فصل دوم «نون خ» هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می شود و تکرار آن، روز بعد در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روی آنتن می‌رود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *