18:21

رادیو سلامت هر شب ساعت ۲۱:۱۰ در قالب برنامه سیبک و قصه‌های مادربزرگ، قصه‌هایی با محوریت مهارت زندگی برای کودکان گفته می شود.
به گزارش رسیده، نازیلا نظمی تهیه‌کننده برنامه سیبک و قصه‌های مادربزرگ در این باره گفت: ما در قالب قصه‌گویی در این هفته به موضوعاتی چون غذای مقوی، حواس جمع بودن، بازی با خواهر و برادر کوچکتر، پذیرفتن تفاوت ها و… می‌پردازیم. این موضوعات در قالب قصه‌هایی با عناوینی همچون بچه فیله کجاست؟ حواست جمع باشه، بازی با داداش کوچولو و جغد بیداره پخش می‌شود. در مجموع سعی می‌کنیم مهارت‌های زندگی را در قالب قصه به بچه‌ها آموزش بدهیم.
برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ هر شب به مدت ۱۵ دقیقه ساعت ۲۱:۱۰ روانه آنتن می‌شود که ویژه گروه خردسالان است. گوینده و راوی برنامه فرشته قربانی است و بازیگران مریم قربانی، سارا عرب‌پوریان و حمیدرضا اللهیاری است که در بخش قصه نقش آفرینی می‌کنند.
در این برنامه سیبک نماینده قشر خردسال است و هر بار برایش ماجراهایی پیش می‌آید و مادربزرگ تلاش می‌کند او را آگاه کند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد. در این برنامه زمینه‌سازی می‌ شود تا بچه‌ها مهارت‌های زندگی را یاد بگیرند و در قالب داستان و نمایش این اتفاق رخ می‌دهد.
این برنامه هر شب میزبان یک خردسال است و به صورت تلفنی در برنامه حضور دارند و آن‌ها در طول برنامه باید حدس بزنند که سیبک در مواجهه با اتفاقات چطور عمل می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.