13:02

برنامه رادیویی «عشق کتاب» فردا (یکشنبه ۱۲ دی ماه) ساعت ۱۶:۳۰ به بررسی کتاب مشکل همیشه افسردگی نیست می‌پردازد.
به گزارش رسیده، برنامه «عشق کتاب» برای دوستداران کتاب روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود و با هدف معرفی کتاب‌های حوزه روانشناسی و گپ و گفت با نویسندگان، مترجمان و اهل کتاب و قلم با هدف ترویج کتابخوانی پخش می‌شود. این برنامه روز یکشنبه (۱۲ دی ماه) کتاب مشکل همیشه افسردگی نیست نوشته هیلاری جیکوب هندل را مورد برری قرار می‌دهد. مهمان برنامه هم عبدالله مقدمی نویسنده است.
این برنامه شامل آیتم‌های متنوع است. آیتم کتاب امروز به معرفی کتاب‌های حوزه روانشناسی اختصاص دارد. همچنین آیتم کتاب تازه هم در قالب گفت و گو با مروجان کتابخوانی و کتابخوان‌ها پخش می‌شود.
برنامه «عشق کتاب» روزهای یکشنبه ساعت ۱۶:۳۰از رادیو سلامت پخش می‌شود. سارا شریفی تهیه‌کننده و دکتر حامدرضا مهتدی مجری کارشناس برنامه است.
در معرفی کتاب آمده است: «مشکل همیشه افسردگی نیست»، فرصتی است برای کاوشی عمیق‌تر در احساساتمان و هر آنچه برای فرار و دوری از آن‌ها انجام می‌دهیم. احساس موضوعی است که هیچ انسانی با آن بیگانه نیست و آن را در لحظه‌ لحظه‌ زندگی‌اش تجربه می‌کند. نقش احساسات در درمان‌های روان‌شناختی پراهمیت است. در این کتاب خواننده با نقش پررنگ احساسات در جلسه درمان آشنا می‌شود. روایت‌ نویسنده از جلسات درمان، این تصویر را ملموس‌تر و روشن‌تر می‌سازد. با این‌همه، شاید مهم‌ترین پیام کتاب، چه برای روان‌درمانگران و چه برای هر مخاطبی، «به رسمیت شناختن احساساتمان» است. مثلث تغییر، روشی است برای پویش در دریای احساسات؛ و پس از آشنایی با آن، با آسودگی بیشتری پای در این دریا می‌نهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.