تکرار خلاصه‌ای از فصل اول سریال از امشب

11:07

فصل سوم از مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» به کارگردانی محمد رضا آهنج و تهیه‌کنندگی فرشید محمودی به زودی از آنتن شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
به گزارش رسیده، فرشید محمودی با اعلام اتمام تصویربرداری این سریال در نیمه خرداد ماه گفت: تولید این مجموعه تلویزیونی با بیش از شش ماه تصویربرداری، نیمه خرداد ماه به پایان رسید، اما سکانس باقی مانده که مربوط به یک صحنه تصادف است، آخرین جمعه خرداد ماه در چیتگر مقابل دوربین خواهد رفت.
محمودی اضافه کرد: همزمان با تصویربرداری، تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی سریال در حال انجام است، همچنین ترانه تیتراژ ابتدایی را امیر چهارم برای این سریال خوانده است و بزودی تیتراژ پایانی را با صدای هنرمند دیگری ضبط خواهیم کرد.
تهیه‌کننده «داستان یک شهر» با اشاره به پخش قسمت‌هایی از فصل اول این سریال تأکید کرد: شبکه پنج سیما در نظر دارد برای تداعی و یادآوری داستان این سریال برای مخاطبان، هفت قسمت از فصل اول آن را قبل از پخش سری جدید بازپخش کند.
وی ادامه داد: «داستان یک شهر» یکی از سریال‌های جذاب و پرمخاطب تلویزیون در دهه ۸۰ بود که دو فصل ۲۶ قسمتی آن به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر فرهادی از سال ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰ از قاب شبکه پنج سیما پخش شد و اکنون بعد از ۲۰ سال، پیمان عباسی نگارش نسخه جدیدی از این مجموعه را بر عهده گرفته است.
«داستان یک شهر» روایت تازه‌ای از تلاش ۲۶ ساله تیم برنامه ‌ساز برنامه گزارشی «در شهر» شبکه پنج سیما است و قصه از اینجا شروع می‌شود که تیم جوان و جسور برنامه «در شهر» با تماس مردمی برای تهیه گزارشی از تخریب و گودبرداری غیر اصولی یک ساختمان راهی می‌شوند و این شروع قصه‌ای ۲۶ قسمتی از تلاش بخش کوچکی از تلویزیون در رساندن مسائل و مشکلات مردم به گوش مسئولان است.
محمودی با اشاره به تعامل با اصغر فرهادی گفت: من متنی را نوشتم و به رسم ادب از آقای فرهادی اجازه گرفتم و گفتم اگر نقطه نظری دارید بفرمایید. دوستی که مدیر تولید کارهای آقای فرهادی هستند، متن را برای ایشان ارسال و آقای فرهادی نیز برای فصل جدید این سریال آرزوی موفقیت کردند.
به گفته این تهیه‌کننده، دانیال عبادی، هلیا امامی و امین ایمانی در این سریال در نقش گزارشگران در شهر ظاهر می‌شوند و علی دهکردی جایگزین فرامرز صدیقی در فصل قبلی شده است.
یوسف مرادیان، ایرج نوذری، سروش جمشیدی، عزت‌الله رمضانی‌فر، بهزاد خداویسی، امیر دژاکام، نسرین بابایی، مریم کاظمی، ایوب آقاخانی، رضا توکلی، فرشید زارعی‌فر، پورانداخت مهیمن، علی آهنج، فرزام ناظری، ریحانه رضی، علیرضا مهران، ساناز سماواتی، عاطفه جلالی، شقایق زمانی، رضا دودانگه، حسین عباسی، مهتاب شکریان، بهار نوحیان، علی عطایی، ایران مسعودی، حسین کریمی، پارمیس عباسی، نیوشا مدبر، دانیال ابراهیمی، شقایق بابایی و… از دیگر بازیگران این سریال هستند.
«داستان یک شهر» در فصل تابستان ۱۴۰۱ پخش خواهد شد. متنخب فصل اول این سریال از امشب (۲۸ خرداد) ساعت ۱۹ پخش و تکرار آن ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۱ خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.