مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش فیلم گفت؛

21:56

مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش فیلم گفت که پخش بازی‌های جام جهانی فوتبال از سینماها تا این لحظه قطعی نشده است.
به گزارش فارس، چند وقتی است موضوع پخش مسابقات فوتبال جام جهانی قطر از سینماها مطرح شده است و گمانه‌زنی‌ها درباره اجرا یا عملی نشدن آن در بین علاقه‌مندان به فوتبال شدت گرفته است. در همین رابطه بیستم شهریورماه در دوازدهمین جلسه شورای صنفی نمایش در خانه سینما درباره شکل اجرایی پخش مسابقات جام جهانی در سینماها بحث شد و قرار شد کار گروهی با حضور اعضای شورای صنفی نمایش، نمایندگانی از انجمن سینماداران، پخش‌کنندگان، تهیه کنندگان و سازمان سینمایی به زودی در وزارت ارشاد تشکیل شود.
حالا در همین رابطه روح‌الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش فیلم در صفحه مجازی خود درباره پخش بازی‌های فوتبال جام جهانی از سینماها توضیح داده است.
متن این پیام به شرح زیر است:

«باسلام
پخش بازی‌های جام جهانی از سینماها تا این لحظه قطعی نشده است.
رایزنی‌ها با مراکز مسئول و دست اندرکار ادامه دارد. دستورالعمل ‌اجرای احتمالی این طرح تدوین و به ادارت کل استان‌ها اعلام شده اما اجرای این برنامه هنوز قطعی نشده است.
شورای راهبردی اکران به ریاست رئیس محترم سازمان سینمایی طی دو‌ الی سه هفته آینده با در نظر گرفتن همه جوانب امر در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد. ابلاغ پیش از موعد دستورالمعل ها بیشتر به‌خاطر آمادگی سینماها در صورت قطعی شدن اجرای این طرح بوده و تصمیم نهایی به‌صورت رسمی به سینماها ابلاغ خواهد شد.
با توجه به علاقه و مطالبه عمومی، سازمان سینمایی کشور از تمام ظرفیت خود برای اجرای این طرح بهره خواهد برد و امیدوارم موانع اجرای این طرح خوب با کمک دست اندرکاران ذیربط مرتفع گردد.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *