15:23

فیلم سینمایی «بادیگارد» با نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «بادیگارد» هجدهمین ساخته ابراهیم حاتمی کیا است که مضمونی اجتماعی دارد و در باره یک محافظ شخصی است.
این فیلم در بخش مسابقه سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و سیمرغ بلورین بهترین جلوه های بصری را دریافت کرد، همچنین در بخش های بهترین چهره پردازی، بهترین صدا، بهترین موسیقی متن و بهترین فیلم برداری هم نامزد شد.
این فیلم داستان زندگی بادیگاردی به نام «حیدر ذبیحی» است. این محافظ شخصی در بخشی از داستان از جان یکی از شخصیت های مهم نظام محافظت می کند، اما در جایی دیگر و براساس حوادث متوجه می شود که او بیش از آن که به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است. محافظ شخصی دچار تشکیک می شود و این موضوع باعث می شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد و به سراغ محافظت از شخص دیگری برود که یکی از فعالان هسته ای کشور است.
پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، فرهاد قائمیان، محمود عزیزی، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی، کیمیا حسینی، شیلا خداداد، پریوش نظریه، سیداحسان امانی، کامران نجف زاده، امین میری، حمیدرضا سلیمانی، چنگیز ناروئی، محمد ربانی و سیامک سالاری در «بادیگارد» با تهیه کنندگی احسان محمدحسنی نقش آفرینی کرده اند.
فیلم سینمایی «بادیگارد» یکشنبه 3 بهمن ساعت 23:00 به وقت تهران در مدت زمان 61 دقیقه با زبانگردانی و ترجمه به زبان بوسنیایی حسین ظریف میرزائیان بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.