11:28

برنامه داستان‌ها و آدم‌ها به بازخوانی ماجرای زندگی آدم‌ها اختصاص دارد که در داستان‌ها به نگارش درآمده است. این برنامه رادیویی به تهیه‌کنندگی سارا شریفی از رادیو سلامت پخش می‌شود.
به گزارش رسیده، سارا شریفی، تهیه‌کننده برنامه داستان‌ها و آدم ها در این باره توضیح داد: در این برنامه داستان‌های کوتاه ایرانی و خارجی خوانده و از منظر روانشناسی تحلیل و بررسی می‌شود. این برنامه ساعت ۱۹:۱۰ روزهای سه‌شنبه به مدت نیم ساعت از رادیو سلامت پخش می‌شود. در برنامه روز سه شنبه (۱۸ آبان ماه) کتاب «انتخاب سوپی» را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این کتاب نوشته اُ. هنری است. گوینده برنامه میترا بهرامی است و مینا پورفرخ به عنوان کارشناس در برنامه حضور دارد و به بررسی کتاب می‌پردازد.
وی ادامه داد: هر داستان علاوه بر آنکه خواننده را با دنیای خیال آشتی می‌دهد، الگویی است برای خواننده تا از خلال خوانش داستان، درون خود را کند و کاو کند و دردهای خود را شفا بخشد و این تاثیر کتابخوانی است بر آرامش و سلامت روان.
«انتخاب سوپی» داستانی لطیفه‌وار از اُ. هنری است درباره‌ آدم‌هایی که برای رسیدن به خواسته‌ خود دست به هر کاری می‌زنند، اما به آن چیز نمی‌رسند و درست هنگامی که تغییر خواسته می‌دهند، آن چیز قبلی محقق می‌شود.
اُ. هنری با نام مستعار ویلیام سیدنی پورتر نویسنده آمریکایی است. پورتر در ۱۱ سپتامبر ۱۸۶۲ در شهر گرینزبورو متولد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *