11:32

«روزگار جوانی» با ضبط سکانس‌های پایانی در فرودگاه امام خمینی، به پایان تصویربرداری می‌رسد.

به گزارش مهر، فصل جدید سریال «روزگار جوانی» این روزها به کارگردانی اصغر توسلی و تهیه کنندگی سپهر محمدی روزهای پایانی تصویربرداری را می‌گذارند و احتمالاً پایان این هفته نیز به اتمام می‌رسد.

این سریال این روزها در لوکیشن اصلی این مجموعه در نیاوران که خانه پنج بازیگر جوان سریال است تصویربرداری می‌شود و سکانس‌های پایانی سریال در فرودگاه امام خمینی می‌گذرد که فردا سه شنبه ۱۹ مرداد ضبط می‌شود.

آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، عیسی حسینی، امیر مسعود واعظ تهرانی پنج بازیگر اصلی سریال را تشکیل می‌دهند که در یک خانه با یکدیگر زندگی می‌کنند و همچون فصل‌های قبل قرار است داستان‌ها با محور این افراد اتفاق بیفتد.

فصل اول و دوم این سریال با حضور بازیگرانی چون امین حیایی، کیهان ملکی، نصرالله رادش به تولید رسید و حالا در فصل جدید که قصه مستقلی دارد باز هم داستان حول پنج جوان می‌گذرد که چهره‌هایی تازه هستند و برخی از آنها بیشتر در تئاتر حضور داشته‌اند. آریا توسلی فرزند اصغر توسلی یکی از پنج جوان اصلی داستان است که در فصل گذشته نیز در سریال به ایفای نقش پرداخته بود.

همچنین بخشی از قصه‌های سریال با حضور بازیگران مهمان رقم می‌خورد که در هر قسمت یک بازیگر با این پنج جوان همراه می‌شود. بیوک میرزایی، زهرا داود نژاد، رسول نجفیان، سیاوش چراغی پور، لاله صبوری، سولماز حصاری، محمد الهی، سیامک حلمی، زینب عباسی، داریوش شهبازی، سپاس رضایی، فرشته مرعشی، مجید شهریاری، مهبد جهان نوش، هیلدا کرد بچه از جمله این بازیگران هستند.

فصل اول این سریال توسط اصغر فرهادی نوشته شد و فصل دوم با نویسندگی اکبر محلوجیان پیش رفت. در فصل جدید این سریال نیز چند نویسنده با سریال همکاری دارند که از جمله آنها اکبر محلوجیان، فرهاد نقدعلی، محمد رضا زمانی و احدی نیا است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *