13:49

فیلم نیمه بلند «قاب رفاقت» به تهیه‌کنندگی فاطمه باقری و به کارگردانی مهرداد عزیزی‌پارسا با اتمام تصویربرداری و تدوین، مراحل پایانی خود را برای نهایی شدن طی می‌کند.
به گزارش رسیده، «قاب رفاقت» روایتی از زندگی یک پسر (دهه نودی) به نام امین بوده که علاقه بسیاری به عکاسی دارد، اما به اصرار پدرش به شغل مدلینگ مشغول شده است. همین موضوع چالش‌هایی را برای او ایجاد می‌کند.
مبین رستگار، اسدلله دوستی، عمار رسولی، ویداماهر، امیر ملک احمدی، سامی علیخانی، سیدامیرعلی صدیقی و مهنا جابرها و کبری برمایون (مادر شهید جاوید الاثر اکبر برمایون) از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.
از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: نویسنده: لیلا روغن‌گیر، تصویربرداران: اصغر نوروزی، فرزین اصغری و احمد قربانپور، صدابردار: علی لشگری و محمد قربانیان، مدیر تولید: علیرضا بهرامی، تدوین: مهرداد عزیزی‌پارسا، اصلاح رنگ و نور: سیدامیررضا عرشی‌ها، جانشین تولید: سیدکمال فلاح امینی، مدیر تدارکات: زهرا نصیری، منشی صحنه: آسیه مهدی‌آبادی، طراح چهره‌پردازی: حسین حسن‌پور، طراح صحنه و لباس: مریم کریمی، مجری طرح موسسه خورشید مهد نورا، دستیار تصویر: سجاد قلی‌پور و علیرضا کلهر، عکاس: حمیدرضا برزگر و سجاد قلی‌پور، تهیه شده در سیمای مرکز قروین اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.